w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 208
Wszystkich postów: 904448
Wszystkich tematów: 127567

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6646 dni

dMaintenance Home Edition 3.1


dMaintenance Home Edition to zestaw narzędzi pozwalających oczyścić komputer ze zbędnych plików i przeskanować go pod katem szkodliwego oprogramowania, który, ze względu na raczej przeciętne możliwości kontrolowania jego pracy na bieżąco, stanowi świetną propozycję dla początkujących na tym polu użytkowników.

Program cechuje się uproszczoną obsługą, dzięki czemu nie ma niebezpieczeństwa, iż przez przypadek utkniemy w gąszczu oferowanych przez niego opcji. Pierwsze uruchomienie aplikacji warto rozpocząć od sprecyzowania własnych preferencji, których jest całkiem sporo i sprowadzają się do zaznaczania tych akcji, które chcemy, aby zostały wykonane podczas właściwej pracy programu (dostępne są między innymi zadania czyszczenia plików tymczasowych, skanowania antywirusowego czy uruchomienie systemowego kreatora oczyszczania dysków twardych).

Kiedy ustawienia są już zapisane, możemy standardowo uruchomić program, klikając dwukrotnie na jego ikonę. Jesteśmy wówczas informowani na bieżąco o postępie jego działań (wyświetlane są okna z komentarzem, jaka akcja jest w danym momencie wykonywana). Niestety w trakcie działania programu nie mamy już możliwości dokładniejszego kontrolowania na przykład plików, które są usuwane. Możemy jedynie przerwać dalszy proces oczyszczania komputera poprzez zamknięcie aplikacji.
Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
dMaintenance Home EditiondMaintenance Home Edition 3.1
Wersja stabilna
0.76 MB | 2014-07-09

Ilość pobrań: 73 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
dMaintenance Home Edition