w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 247
Wszystkich postów: 904448
Wszystkich tematów: 127567

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6646 dni

CopyFolders 1.0.5.2


CopyFolders to wyjątkowo prosty w obsłudze program, przy pomocy którego zautomatyzujemy proces kopiowania między folderami nowych lub zmodyfikowanych plików. Aplikacja pozwala na jednoczesną obsługę maksymalnie dziewięciu ścieżek, których zawartość zostanie zsynchronizowana z lokalizacjami docelowymi, po uprzednim rozpoznaniu przez program nowo stworzonych dokumentów oraz wprowadzonych zmian w plikach danego folderu.

Program stanowi ciekawą propozycję dla osób, które poszukują narzędzia, które umożliwi im szybkie synchronizowanie plików związanych z pracą czy zainteresowaniami pomiędzy wieloma lokalizacjami. Aplikacja świetnie nadaje się do uaktualniania dokumentów między komputerem a pamięcią przenośną, w celu zachowania na niej wiernej kopii plików, które znajdują się na komputerze (na przykład w celu tworzenia kopii zapasowej danych).

Program należy pochwalić za szybką pracę, intuicyjną obsługę i dobrze dopracowaną instrukcję obsługi, dzięki której możliwe jest rozwianie ewentualnych wątpliwości związanych z funkcjonowaniem aplikacji. Dodatkowym plusem są niewielkie wymagania sprzętowe, przez co program będzie się świetnie sprawdzał również na nieco starszych komputerach, które nie dysponują szczególnie dużą mocą obliczeniową.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
CopyFoldersCopyFolders 1.0.5.2
Wersja stabilna
1.34 MB | 2018-04-26

Ilość pobrań: 137 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
CopyFolders