w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 233
Wszystkich postów: 904448
Wszystkich tematów: 127567

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6646 dni

VisDir Free Disk Space Finder 1.5


VisDir Free Disk Space Finder to program pozwalający na graficzne przedstawienie zużycia miejsca na dysku twardym (lub poprzez pliki znajdujące się w konkretnym katalogu). Choć interfejs aplikacji nie należy do najnowocześniejszych, program oferuje opcje wykresu, których nie znajdziemy u dużo nowszych konkurentów.

Poza typową prezentacją w formie wykresu kołowego z podziałem kolorystycznym na konkretne katalogi, VisDir Free Disk Space Finder daje nam również możliwość reprezentowania danych na wykresach słupkowych. Stanowi to ciekawą alternatywę, dla królującego w tego typu aplikacjach wykresu kołowego. Słupkowy wykres może być zarówno poziomy, jak i pionowy; zmian możemy dokonać w dowolnym momencie, po modyfikacji typu wykresu nie jest bowiem konieczne przeładowywanie listy plików.

Aby skorzystać z programu, przy uruchomieniu należy wskazać ścieżkę, której pliki mają zostać zobrazowane. Może to być cała partycja dysku lub konkretna lokalizacja na dowolnym poziomie drzewa katalogów. Program obsługuje również zewnętrzne nośniki, takie jak płyty kompaktowe czy pamięci flash. Po zaakceptowaniu odpowiedniej lokalizacji, aplikacja przejdzie do analizowania plików, które się w niej znajdują (na tym polu konkurencyjne programy radzą sobie nieco szybciej). Wygodnym dodatkiem jest możliwość szybkiego przeniesienia się do systemowego eksploratora w dowolną lokalizację, która zostanie przez nas wybrana bezpośrednio z powstałego wykresu.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
VisDir Free Disk Space FinderVisDir Free Disk Space Finder 1.5
Wersja stabilna
0.69 MB | 2014-07-07

Ilość pobrań: 79 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
VisDir Free Disk Space Finder