w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 117
Wszystkich postów: 904747
Wszystkich tematów: 127660

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7133 dni

Hddb File Search 4.4.0


Hddb File Search to prosta w obsłudze wyszukiwarka plików, która cechuje się przede wszystkim wysoką szybkością działania. Stanowi dobrą alternatywę dla wyszukiwarki systemowej, ponieważ nie wymaga uprawnień do wyszukiwania konkretnych plików, przez co cały proces jest uproszczony. Baza danych aplikacji tworzona jest przy pierwszym uruchomieniu oraz w dowolnym momencie pracy aplikacji na życzenie użytkownika. Zmiany nie są wykrywane automatycznie, ale może stanowić to zaletę wpływającą na czas oczekiwania na wyszukiwanie, o ile w między czasie nie edytowaliśmy żadnych plików lub ich lokalizacji.

Obsługa programu jest bardzo intuicyjna, dzięki uproszczonemu do maksimum interfejsowi. W górnej części okna programu znajduje się pole wyszukiwarki i to właśnie w tym miejscu wystarczy wpisać dowolną sekwencję znaków, aby program automatycznie wyszukał pliki o takiej nazwie. Co istotne, wyszukiwanie odbywa się na bieżąco w trakcie pisania i przypomina pod tym względem reagujące na bieżąco systemy podpowiadania wpisywanych haseł w wyszukiwarkach internetowych.

Dodatkową, nietypową funkcją programu jest możliwość wygenerowania dokumentu tekstowego, który będzie zawierać pełne ścieżki do wszystkich plików dotyczących obsługiwanego w danym momencie wyszukiwania. Na uwagę zasługuje również wbudowana w program pomoc, która w prosty sposób objaśnia najlepsze metody wyszukiwania przy użyciu aplikacji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (3 głosów)

Strefa Download programu
Hddb File SearchHddb File Search 4.4.0
Wersja stabilna
1.34 MB | 2015-02-28

Ilość pobrań: 254 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Hddb File Search