w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 207
Wszystkich postów: 904448
Wszystkich tematów: 127567

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6646 dni

Whirlpool File Checker 0.4


Whirlpool File Checker to program, który umożliwia kontrolowanie zmian w plikach należących do wskazanego aplikacji folderu (brane są wszystkie elementy z danego katalogu, również podfoldery). Program opiera swoje działanie na wyliczaniu sum kontrolnych z zawartości plików, które następnie, w przypadku jakiekolwiek edycji jednego z tych dokumentów, zostają zmienione, co porównywane jest przez odpowiednie algorytmy.

Aby skorzystać z programu wystarczy po jego uruchomieniu wskazać ścieżkę folderu, którego obserwacją chcemy się zająć. Po wyświetleniu listy plików w nim zawartych, aplikacja automatycznie podzieli je na dwie grupy; z wyliczonym haszami oraz bez nich. Naturalnie, jeśli korzystamy z programu po raz pierwszy, wszystkie pliki trafią do tej drugiej grupy. Kolejny krok to wyliczenie brakujących wartości sum kontrolnych. Proces ten trwa szybko, dzięki dostosowaniu programu przez producenta zarówno do 32-, jak i 64-bitowej architektury komputera, z którego korzystamy.

Kiedy odpowiednie sumy są już wyliczone, do następnego momentu, kiedy będziemy chcieli skontrolować ewentualne zmiany na plikach, program możemy wyłączyć. Kiedy po jakimś czasie będziemy chcieli porównać zmiany w plikach, wystarczy, że ponownie wskażemy odpowiedni folder i każemy aplikacji porównać wyliczone wcześniej funkcje haszujące, z obecnymi. Wykryte zmiany pokazywane są natychmiastowo na liście, wskazując na ścieżkę, pod którą nastąpiła zmiana w zawartości pliku z danego folderu.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Whirlpool File CheckerWhirlpool File Checker 0.4
Wersja stabilna 32-bitowa
0.04 MB | 2017-07-14
Whirlpool File Checker 0.4
Wersja stabilna 64-bitowa
0.03 MB | 2017-07-14

Ilość pobrań: 78 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Whirlpool File Checker