w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 117
Wszystkich postów: 904747
Wszystkich tematów: 127660

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7133 dni
pl

RecentFilesView 1.33


RecentFilesView to prosta aplikacja, dzięki której użytkownik ma możliwość śledzenia listy ostatnio otwartych plików na komputerze, co notowane jest przez system w rejestrze lub folderze plików z najnowszymi zmianami. Program jednocześnie daje możliwość generowania raportów ze zgromadzonych danych w postaci pliku tekstowego lub HTML lub XML.

Obsługa narzędzia jest prosta i w zasadzie sprowadza się tylko do jego uruchomienia. Automatycznie generowana jest lista, która bazuje na zapisach obecnych we wspomnianych lokalizacjach systemu operacyjnego. Użytkownik dostaje do dyspozycji gotową bazę składającą się ze ścieżki danego pliku, szczegółowych informacjach o datach zmian w dokumencie, jego lokalizacji oraz reprezentowanym formacie. Obecność wymienionych kolumn informacyjnych, jak również ich szerokość, można dowolnie modyfikować, aby zwiększyć wygodę korzystania z programu poprzez usunięcie tych informacji, z których nie korzystamy.

Istotnym elementem funkcjonalności aplikacji jest kolorystyczne wyróżnienie tych plików, które zostały już komputera usunięte, a więc obecny w systemie wpis o tym fakcie jest w zasadzie nieprzydatny. Dzięki RecentFilesView mamy wówczas możliwość jego usunięcia, do czego wystarczy kliknięcie prawym przyciskiem myszy na wybranej pozycji i skorzystanie z odpowiedniej opcji kontekstowego menu. Wykasowane mogą zostać również wpisy dotyczące nadal znajdujących się na dysku komputera dokumentów.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Spolszczenie!
Aby aktywować język polski interfejsu, należy pobrać paczkę spolszczenia, a wypakowany z niej plik umieścić w folderze z programem. Ponowne jego uruchomienie automatycznie aktywuje nowy język aplikacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
RecentFilesViewRecentFilesView 1.33
Wersja stabilna
0.05 MB | 2017-02-20
Spolszczenie do RecentFilesView

Ilość pobrań: 366 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
RecentFilesView