w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 247
Wszystkich postów: 904747
Wszystkich tematów: 127660

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7133 dni

FileLister 0.2


FileLister to bardzo prosty, zarówno w obsłudze, jak i funkcjonalności program, którego zadaniem jest wyświetlenie listy katalogów i plików ze wskazanego folderu na dysku, z uwzględnieniem struktury ich występowania. Aplikacja przegląda zadany katalog, wypisuje kolejne znajdujące się w nim pliki i inne foldery, odpowiednio zaznaczając akapitami kolejne poziomy katalogowego "drzewa".

Dodatkowo, prócz możliwości wyświetlenia wspomnianej struktury, aplikacja pozwala również na wyświetlenie jedynie listy formatów plików, które znajdują się we wskazanym katalogu oraz struktury bez uwzględnia końcowych plików, a jedynie katalogów. Utworzony w ten sposób dokument można bezpośrednio z okna programu skopiować, bądź zapisać przy pomocy wbudowanej funkcji, która utworzy w podanej ścieżce plik TXT z wygenerowaną strukturą.

Program może okazać się szczególnie użyteczny, jeżeli na naszym komputerze znajdują się zbiory licznych plików pogrupowanych w foldery, a często z nich korzystamy i chcielibyśmy w jakiś sposób uporządkować i zarchiwizować strukturę ich występowania. Wystarczy wówczas sięgnąć do wygenerowanego przez FileLister pliku tekstowego, a w nim sprawdzić, czy dokument, którego w danej chwili szukamy, znajduje się w odpowiednim miejscu na dysku naszego komputera.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
FileListerFileLister 0.2
Wersja stabilna
0.14 MB | 2014-05-18

Ilość pobrań: 199 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
FileLister