w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 219
Wszystkich postów: 904730
Wszystkich tematów: 127658

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7128 dni
pl

NTFSLinksView 1.30


NTFSLinksView to bardzo prosta aplikacja, której zadaniem jest wyświetlanie linków symbolicznych stosowanych w przypadku korzystania z systemu plików NTFS. Ich przydatność wynika bezpośrednio ze sposobu działania tego standardu, natomiast sam program umożliwia ich grupowe wyświetlenie oraz generowanie raportów celem dalszej analizy.

Obsługa narzędzia nie powinna nikomu sprawić żadnej trudności. Po uruchomieniu programu na początku należy wpisać ścieżkę, której analizą linków symbolicznych chcemy się zająć. Podczas pisania, program automatycznie podpowiada możliwości dokończenia adresu, podobnie jak inteligentne systemy w przeglądarkach internetowych. Gdy ścieżka jest już przygotowana, pozostaje tylko zdecydować jak głęboko w strukturę jej folderów pozwolimy zagłębić się programowi. Lista obejmuje kilka ustawień, w tym także opcję nieograniczoną, która jest najbardziej czasochłonna, ale pozwoli uzyskać pełen obraz podkatalogów danej ścieżki.

Po rozpoczęciu pracy programu, której czas jest silnie zależny od wybranego poziomu wnikania w strukturę folderów, wyniki zostaną wyświetlone w głównym oknie programu. Każdy folder obarczony jest informacją o typie linku symbolicznego, jak również dodatkowymi danymi. Wygenerowaną listę można wyeksportować do pliku HTML, gdzie będzie reprezentowana w formie tabeli, co może okazać się praktyczne do dalszej analizy. Na uwagę zasługuje również przydatny drobiazg dostępny w ustawieniach programu, który pozwala na kolorystyczne wyróżnienie parzystych i nieparzystych wierszy listy, co zwiększa czytelność danych.

Uwaga!
Po rozpakowaniu archiwum program nie wymaga instalacji.

Spolszczenie!
Aby aktywować polski interfejs w programie, należy pobrać paczkę spolszczenia, a wypakowany z niej plik umieścić w folderze, w którym znajdują się pliki programu. Język polski zostanie automatycznie włączony przy następnym uruchomieniu aplikacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.6 (14 głosów)

Strefa Download programu
NTFSLinksViewNTFSLinksView 1.30
Wersja stabilna 32-bitowa
0.05 MB | 2017-05-18
NTFSLinksView 1.30
Wersja stabilna 64-bitowa
0.06 MB | 2017-05-18
Spolszczenie do NTFSLinksView

Ilość pobrań: 288 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
NTFSLinksView