w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 290
Wszystkich postów: 912897
Wszystkich tematów: 131325

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7617 dni
pl

Directory Monitor 2.15.0.7


Directory Monitor to zaawansowany program, który umożliwia śledzenie na bieżąco zmian zachodzących w plikach i folderach, pod wskazanymi ścieżkami. Narzędzie to działa zarówno z lokalnymi, jak i udostępnianymi w Sieci katalogami.

Funkcjonowanie programu opiera się na stałej analizie zawartości wskazanych plików oraz folderów, do których należą. Directory Monitor porównuje odczytane wartości z tymi, które cechowały dany dokument podczas jego dodawania do bazy programu. Wykryte różnice natychmiast przesyłane są użytkownikowi w formie czytelnych komunikatów. Ustawienia programu pozwalają na indywidualne dostosowanie typów powiadomień dla każdej ustalonej ścieżki, a wśród nich znajdują się na przykład notyfikacje o modyfikacji, usunięciu, dodaniu czy zmianie nazw istniejących plików. W zależności od potrzeb użytkownika, Directory Monitor umożliwia ustawienie dowolnych interwałów sprawdzania wszystkich ścieżek.

Użytkownikom, którzy chcą przetestować wszystkie możliwości programu, producent umożliwia skorzystanie z licencji trial. Wówczas aplikacja zyskuje nowe funkcje, wśród których znajdą się między innymi powiadomienie o zaistniałych zmianach drogą mailową oraz możliwość integracji programu z systemami bazodanowymi.

Uwaga!
Bezpośrednie w programie, korzystając z menu Help a następnie opcji Unlock, możliwe jest odblokowanie aplikacji do pełnej funkcjonalności. Zdobyta w ten sposób licencja trial ograniczona jest czasowo do 21 dni. Aby po tym czasie nadal korzystać ze wszystkich możliwości programu, konieczny jest zakup licencji.

Wymagania!
Do poprawnego funkcjonowania program wymaga pakietu .NET Framework w wersji co najmniej 4.0.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.2 (5 głosów)

Strefa Download programu
Directory MonitorDirectory Monitor 2.15.0.7
Wersja stabilna
6.58 MB | 2023-05-31

Ilość pobrań: 527 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Directory Monitor