w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 179
Wszystkich postów: 904400
Wszystkich tematów: 127555

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6603 dni

Hidden File Finder 8.0


Hidden File Finder to darmowe narzędzie służące do szybkiego skanowania dysku twardego naszego komputera w poszukiwaniu ukrytych plików i folderów.

Zasady działania programu są bardzo proste. Po uruchomieniu należy określić lokalizacje, które chcemy przeskanować – może to być pojedynczy dysk, nośnik zewnętrzny lub cały komputer wraz ze wszystkimi podłączonymi urządzeniami. Wielowątkowe skanowanie systemu trwa zaskakująco krótko: zazwyczaj już po kilkudziesięciu sekundach dostępna jest kompletna lista ukrytych materiałów. Poszczególne typy elementów są na niej wyróżnione różnymi kolorami czcionki: pliki wykonywalne na czerwono, foldery na niebiesko, zwykłe pliki na czarno. Dzięki temu szybko zidentyfikujemy ukryte materiały. Wyświetlana jest także całkowita liczba plików i folderów ukrytych oraz normalnych.

Po zakończeniu skanowania, jednym kliknięciem możemy „odkryć” niektóre bądź wszystkie pliki – służy do tego przycisk „Unhide”. Należy jednak pamiętać, że większość plików ukrytych to pliki systemowe, zatem wyciąganie ich na światło dzienne niekoniecznie musi być dobrym pomysłem. Jeszcze mnie rozsądne byłoby usuwanie tego rodzaju plików, również dostępne z poziomu programu. Jeśli chcemy uniknąć tego typu pomyłek, możemy wyłączyć odnajdywanie plików systemowych w opcjach programu. Natomiast jeśli nie jesteśmy pewni przeznaczenia i funkcji danego pliku, możemy sprawdzić jego nazwę w Google lub w bazie sygnatur wirusów.
Aplikacja potrafi również generować zestawienie swoich znalezisk w formie raportu HTML, dostępnego do późniejszego wglądu.

Hidden File Finder powinien zainteresować wszystkich użytkowników, którzy chcą przejąć kontrolę nad plikami i folderami ukrytymi na dysku twardym.

Uwaga!
Wraz z programem domyślnie instalowany jest pasek narzędzi Delta i program RegCleanPro. Jeśli nie życzymy sobie ich obecności w systemie, należy dwukrotnie użyć opcji "Decline".

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (6 głosów)

Strefa Download programu
Hidden File FinderHidden File Finder 8.0
Wersja stabilna
3.36 MB | 2019-12-06

Ilość pobrań: 1010 | W tym miesiącu: 50 | W poprzednim miesiącu: 91

Komentarze (0)
Hidden File Finder