w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 227
Wszystkich postów: 904407
Wszystkich tematów: 127560

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6609 dni

Supercopier 2.0.3.11


Supercopier to niewielka i darmowa aplikacja, służąca do kopiowania oraz przenoszenia plików i folderów, dająca użytkownikowi większą kontrolę nad tymi procesami, niż standardowe narzędzia systemu Windows.

Po uruchomieniu, program zagnieżdża się w zasobniku systemu. Z tego poziomu mamy dostęp do trzech głównych funkcji aplikacji: okien kopiowania, przenoszenia i transferu, podsumowującego aktywność dwóch pozostałych. Zadania rozpoczynamy dodając wybrany obiekt do listy programu oraz określając jego pożądaną lokalizację docelową. Liczba i waga jednocześnie przetwarzanych elementów jest ograniczona jedynie mocą obliczeniową naszego komputera; jej zagospodarowanie możemy – opcjonalnie regulować wbudowanym w program suwakiem.

Jeśli podczas pracy program napotka na błąd, informacje o tym zdarzeniu zostaną zapisane w logach, skąd będziemy mogli uzyskać do nich dostęp. Natomiast w przypadku wystąpienia konfliktu między plikami i folderami (wynikającego np. z identycznych nazw), aplikacja potrafi – po uprzednim skonfigurowaniu – samodzielnie podjąć takie akcje, jak nadpisywanie istniejących elementów, zmiana nazwy jednego z nich lub łączenie folderów. Jeżeli zadanie obejmuje wielkie ilości danych jednocześnie i nie nadzorujemy go osobiście, Supercopier może za nas zamknąć system po zakończeniu pracy. By zweryfikować poprawność przetworzonych danych, aplikacja wyposażona jest w moduł odpowiedzialny za sprawdzanie sum kontrolnych.

Supercopier to ciekawa alternatywa dla osób poszukujących mniej żmudnej metody kopiowania i przenoszenia dużej ilości danych niż żmudna metoda manualna.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (5 głosów)

Strefa Download programu
SupercopierSupercopier 2.0.3.11
Wersja stabilna 32-bitowa
13.94 MB | 2019-08-17
Supercopier 2.0.3.11
Wersja stabilna 64-bitowa
14.59 MB | 2019-08-17

Ilość pobrań: 538 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 12

Komentarze (0)
Supercopier