w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 172
Wszystkich postów: 904400
Wszystkich tematów: 127555

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6603 dni

Aikin HyperSearch 2.0.175.0


Aikin HyperSearch to szybka i solidna wyszukiwarka plików, folderów i programów, przeznaczona dla systemu Windows. Z jego pomocą błyskawicznie zlokalizujemy potrzebne nam treści, zagubione w czeluściach dysku twardego.

Do głównych możliwości i funkcji programu należą:
• wyszukiwanie zarówno w nazwach plików, jak i w zawartości (w tym w dokumentach DOC i PDF, notatkach OneNote i EverNote, ulubionych stronach internetowych i w zakładkach przeglądarki (obsługiwane są wszystkie popularne przeglądarki, niestety nie ma wśród nich Opery),
• obsługa dysków w chmurze, takich jak Dropbox, SkyDrive i GoogleDrive,
• funkcja FuzzyContent Search, umożliwiająca wyszukiwanie słów i fraz podobnych do wprowadzonych, dzięki której nie jest już konieczne pamiętanie dokładnej treści wyszukiwanej treści; funkcja wyświetla wyniki uszeregowane w kolejności od najbardziej trafnych,
• wtyczka współpracująca z programem Microsoft Outlook, umożliwiająca przeszukiwanie treści e-maili, kontaktów, notatek, wpisów z kalendarza i zadań,
• szybki podgląd odnalezionych plików, bezpośrednio w programie; na chwilę obecną obsługiwane są dokumenty tekstowe i PDF, wiadomości e-mail, muzyka, obrazy i pliki wideo.

Aplikacja daje użytkownikowi kontrolę nad rodzajami indeksowanych treści – jeśli nie chcemy, by pewne elementy pojawiały się w wynikach wyszukiwania, wystarczy wykluczyć je z indeksowania.

Co więcej, wyszukiwarka programu Aikin HyperSearch potrafi wyświetlać podpowiedzi i odnajdywać elementy po tagach i słowach kluczowych. Możliwe jest również masowe zmienianie nazw odnalezionych plików – aplikacje zewnętrzne przestają być konieczne.

Program Aikin HyperSearch polecamy wszystkim użytkownikom poszukującym wydajnej i zaawansowanej wyszukiwarki plików, będącej rozsądną alternatywą dla wbudowanej wyszukiwarki systemu Windows.

Uwaga!
Testowana wersja to 30-dniowy Trial, jednak na stronie producenta można uzyskać bezpłatny klucz aktywacyjny, umożliwiający dalszą, nielimitowaną czasowo pracę z programem, której funkcjonalność nieznacznie ustępuje wersji Pro (nie jest możliwe m.in indeksowanie elementów pochodzących z MS Outlook).

Ograniczenia!
Program Aikin SuperSearch działa tylko na systemach 64-bitowych.

Wymagania!
Aplikacja wymaga środowiska VSTO 4.0 Runtime do poprawnego działania. W przypadku jego braku kreator podczas instalacji zapyta o jego doinstalowanie.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Aikin HyperSearchAikin HyperSearch 2.0.175.0
Wersja stabilna
9.61 MB | 2019-01-07

Ilość pobrań: 66 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Aikin HyperSearch