w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 205
Wszystkich postów: 904407
Wszystkich tematów: 127560

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6609 dni
pl

FULL-DISKfighter 1.5.14


FULL-DISKfighter to program służący do oczyszczania dysku twardego z niepotrzebnych danych oraz duplikatów plików, dbający także o optymalizację wydajności działania HDD. Narzędzie wyszukuje i usuwa pliki tymczasowe Windows i przeglądarki, pozostałości po aktualizacjach systemu czy instalacji service packów, zbędne instalatory aplikacji, przestarzałe logi, zrzuty pamięci, a także duplikaty plików.

FULL-DISKfighter pozwala na przeprowadzenie defragmentacji HDD, a także wyświetla listę plików zajmujących na nim najwięcej miejsca (pliki większe niż 50 MB). Dzięki aplikacji można zwolnić sporą ilość przestrzeni dysku twardego, którą często zajmują tzw. pliki-śmieci, oraz przyśpieszyć jego działanie, ponieważ defragmentacja, w wypadku dużej ilości pofragmentowanych plików, zapewnia szybsze odczyty i zapisy danych. Skanowanie dysków, ich oczyszczanie oraz defragmentacja mogą zająć określoną ilość czasu, wszystko zależy od liczby plików-śmieci, stopnia fragmentacji oraz możliwości podzespołów komputera. W ustawieniach można wykluczyć dyski i katalogi z procesu skanowania, a także zdecydować o wyłączeniu programu po ukończeniu zadań, rozpoczynaniu czyszczenia przy starcie narzędzia, oraz automatycznym uruchamianiu aplikacji przy ładowaniu się systemu Windows.

Szata graficzna programu posiada nowoczesny i przyjemny dla oka wygląd. Wszystkie opcje są łatwo dostępne, krótkie opisy tłumaczą działanie najważniejszych z nich, tak więc nawet mało zaawansowani użytkownicy powinni bez problemów poradzić sobie z obsługą narzędzia. W razie wątpliwości co do korzystania z funkcji FULL-DISKfightera, na stronie producenta można zapoznać się z działem FAQ oraz słowniczkiem terminów technicznych związanych z aplikacją, a także wysłać pytanie do działu supportu.

Ograniczenia!
Wersja demo pozwala jedynie na wykrywanie wszystkich problemów w pojedynczym skanowaniu, bez możliwości korzystania z osobnych modułów. Po ukończonym skanie, możemy usunąć jedynie 25 plików-śmieci, inne funkcje nie są dostępne. Zakupu pełnej wersji dokonamy na stronie producenta.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
FULL-DISKfighterFULL-DISKfighter 1.5.14
Wersja stabilna
2.57 MB | 2019-03-20

Ilość pobrań: 305 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
FULL-DISKfighter