w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 184
Wszystkich postów: 904448
Wszystkich tematów: 127567

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6644 dni

InFile Seeker 1.8.0.200


InFile Seeker to narzędzie do przeszukiwania zawartości plików pod kątem występowania w nich określonych fraz (mogą być nimi zarówno pojedyncze znaki jak i całe zdania). Aplikacja pozwoli tym samym na szybkie i skuteczne wyselekcjonowanie potrzebnych nam danych. Rezultaty wyszukiwania zostaną wyświetlone na karcie "Seeking results". Oferuje ona wygodną nawigację pomiędzy dokumentami spełniającymi kryteria jak również udostępnia podgląd ich zawartości w prostym edytorze.

Aplikacja posiada kilka opcji konfiguracyjnych, które pozwolą odbiorcy na dostosowanie parametrów wyszukiwania do własnych potrzeb. Oprócz standardowych możliwości, takich jak wskazanie folderu wejściowego czy włączenie przeszukiwania rekursywnego, dostępnych jest szereg dodatkowych opcji. Przede wszystkim użytkownik może zdefiniować listę rozszerzeń, na podstawie której będą filtrowane wyniki. W łatwy sposób ograniczymy rezultaty do plików tekstowych bądź kodów źródłowych popularnych języków programowania. To jednak nie wszystkie dostępne funkcje - bardziej dociekliwe osoby mogą w pewnym stopniu zmodyfikować wygląd aplikacji (zmiana domyślnych kolorów, włączenie/wyłączenie efektów Aero Glass).

InFile Seeker jest programem rozpowszechnianym na zasadach licencji freeware, dzięki czemu może być on wykorzystywany zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
InFile SeekerInFile Seeker 1.8.0.200
Wersja stabilna
0.81 MB | 2016-01-18

Ilość pobrań: 114 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
InFile Seeker