w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 190
Wszystkich postów: 904448
Wszystkich tematów: 127567

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6648 dni

CHM Decoder 2.2


Format CHM (Compiled HTML Help File) używany jest głównie przez Microsoft (przechowywane są w nim pliki pomocy technicznej wbudowanej w system Windows), a także – choć rzadziej – przez wydawnictwa działające w internecie, które publikują w nim eBooki. CHM Decoder to niewielkie i bezpłatne narzędzie, pozwalające nam na dekompilację plików zapisanych w tym formacie, polegającej na rozłożeniu go na czynniki pierwsze i zapisaniu każdej części składowej w formie osobnego pliku.

Interfejs programu zaprojektowany na tyle ergonomicznie, że jego obsługa to kwestia kilku kliknięć. W zakładce „Open File” wybieramy plik, który chcemy przetworzyć (pliki pomocy technicznej Windows przechowywane są w folderze C:WindowsHelpnvcpl). Wyświetlany jest przy tym jego rozmiar oraz liczba plików składowych, do których już za chwilę uzyskamy dostęp. W zakładce „Decode” należy następnie wybrać folder docelowy i rozpocząć kilkusekundowy proces dekompilacji przyciskiem „Go!”. Jeśli chcemy, możemy także utworzyć plik menu, ułatwiający nawigację w powstałych plikach.

Chcąc przetworzyć więcej niż jeden plik na raz, program będziemy musieli uruchomić z linii poleceń. Służy do tego komenda chmdecoder.exe [-menu] chm_file [destination_path] (w ostatnie pole wpisujemy ścieżkę docelową).

CHM Decoder powinien zainteresować wszystkich użytkowników, którzy zetknęli się z plikami CHM i z jakichś powodów chcą zmodyfikować ich zawartość.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
CHM DecoderCHM Decoder 2.2
Wersja stabilna
2.66 MB | 2016-07-08

Ilość pobrań: 656 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 14

Komentarze (0)
CHM Decoder