w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 192
Wszystkich postów: 904474
Wszystkich tematów: 127572

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6707 dni

deJPEG 2.0


deJPEG to skuteczne narzędzie do wyodrębniania plików graficznych JPEG z dokumentów pakietu biurowego Microsoft Office (arkusze kalkulacyjne, prezentacje itd.), plików PDF oraz danych binarnych w formacie EXE. Aplikacja działa w pełni automatycznie, dzięki czemu przypadnie do gustu początkującym użytkownikom komputera. Charakteryzuje się również niewielkimi rozmiarami (kilkaset kilobajtów) i szybkim, bezproblemowym funkcjonowaniem.

Obsługa programu deJPEG jest bajecznie prosta. Sprowadza się ona do naciśnięcia na przycisk "Analyse file" oraz wybrania za pomocą okna dialogowego pliku, z którego chcemy wyłuskać zdjęcia. Od tego momentu nastąpi proces wyodrębniania plików graficznych - o przebiegu operacji będziemy informowani za pomocą paska postępu.

deJPEG jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być wykorzystywana zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Program nie wymaga również instalacji w systemie operacyjnym - wystarczy rozpakować archiwum w formacie ZIP w dowolnym folderze na dysku twardym lub na zewnętrznym nośniku danych.

Uwaga!
Wynikowe pliki graficzne są zapisywane w tej samej lokalizacji, w której znajduje się wejściowy dokument.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
deJPEGdeJPEG 2.0
Wersja stabilna
0.36 MB | 2013-07-16

Ilość pobrań: 107 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
deJPEG