w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 141
Wszystkich postów: 904522
Wszystkich tematów: 127589

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6761 dni

Free DVD to ISO Maker 1.2.2.1


Free DVD to ISO Maker to niewielkie, ale skuteczne narzędzie do zgrywania zawartości płyt CD/DVD do postaci plików ISO. Aplikacja sprawdzi się znakomicie w tworzeniu kopii zapasowych nośników oraz generowaniu obrazów gotowych do wczytania do wirtualnych napędów, dostarczanych między innymi przez DAEMON Tools czy DVDFab Virtual Drive. Całość wyróżnia się sprawnym, bezproblemowym działaniem na większości konfiguracji sprzętowych i systemowych.

Aplikacja posiada przyjazny interfejs użytkownika. Jest on zbudowany w postaci kreatora, przeprowadzającego odbiorcę przez wszystkie operacje niezbędne do utworzenia pliku ISO. Kolejne kroki wyglądają następująco:
• Na początku pracy z programem należy wybrać napęd, z którego mają zostać pobrane dane. Jeśli nie jest on widoczny na liście, należy wybrać opcję "Advanced Settings / Refresh" oraz wskazać metodę odczytu zgodną z posiadanym systemem operacyjnym.
• Drugim etapem konfiguracji narzędzia jest wskazanie katalogu docelowego oraz zaznaczenie ścieżek, które mają zostać zgrane na dysk. Opcja ta dotyczy wyłącznie nośników zawierających treści multimedialne (na przykład filmy).
• Po naciśnięciu na przycisk "Convert" następuje proces tworzenia obrazu płyty. Postęp operacji możemy śledzić za pomocą paska procentowego oraz wskaźników minionego i pozostałego czasu. Po zakończeniu konwersji możemy otworzyć katalog docelowy.

Free DVD ISO Maker jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być wykorzystywana za darmo zarówno do zastosowań niekomercyjnych jak i komercyjnych.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Free DVD to ISO MakerFree DVD to ISO Maker 1.2.2.1
Wersja stabilna
1.65 MB | 2013-06-29

Ilość pobrań: 7584 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 23

Komentarze (2)
Free DVD to ISO Maker
avatararrow
~gówno | 2014.03.15 11:38
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie roni iso z dvd Video
Free DVD to ISO Maker 1.2.2.1
avatararrow
~masakra | 2013.12.29 09:30
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
co za gowno! program do kopiowania dvd a nie można zrobić obrazu filmu? porażka.
Free DVD to ISO Maker 1.2.2.1