w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 154
Wszystkich postów: 904474
Wszystkich tematów: 127572

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6707 dni

Advanced Disk Cleaner 6.3


Każdego dnia programy zainstalowane na komputerze generują pliki tymczasowe i inne wirtualne "odpady", zaśmiecając dysk twardy komputera i w konsekwencji spowalniając jego pracę. Advanced Disk Cleaner jest darmowym programem, za pomocą którego można błyskawicznie odnaleźć pliki niepotrzebnie zajmujące powierzchnię dyskową i pozbyć się ich jednym kliknięciem.

Aplikacja udostępnia dwie główne metody skanowania i usuwania śmieciowych plików: czyszczenie szybkie oraz czyszczenie głębokie. Pierwsza z metod umożliwia pozbycie się plików należących do zainstalowanych aplikacji (takich jak ciasteczka i pamięć podręczna przeglądarek internetowych lub raporty błędów systemu Windows). Możemy przy tym odznaczyć elementy, których nie chcemy kasować. Po kliknięciu przycisku „Analyze” program generuje raport, w którym wyświetlana jest liczba plików wytypowanych do usunięcia oraz ilość zajmowanego przez nie miejsca. Z kolei czyszczenie „głębokie”, trwające nieco dłużej, rozpoczyna się od skanu wybranych dysków lub partycji w poszukiwaniu jakichkolwiek niepotrzebnych plików.

W opcjach programu możemy dobrać rodzaje plików, które chcemy usuwać, a także wyłączyć ze skanowania te pliki i foldery, które są nam potrzebne. Oprócz trwałego usunięcia z dysku, program daje nam również możliwość przeniesienia niechcianych danych do kosza lub do specjalnie wyznaczonego folderu.

Podobnie jak wszystkie inne programy tego producenta, Advanced Disk Cleaner spełnia rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa firmy Microsoft.

Jeśli chcemy utrzymać nasz system w dobrym stanie i zyskać więcej miejsca pod istotne dla nas dane, Advanced Disk Cleaner jest trafnym wyborem.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Advanced Disk CleanerAdvanced Disk Cleaner 6.3
Wersja stabilna
2.6 MB | 2013-08-29

Ilość pobrań: 891 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Advanced Disk Cleaner