w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 231
Wszystkich postów: 904448
Wszystkich tematów: 127567

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6646 dni

JFRemover 1.0.1.0


JFRemover to niewielkie narzędzie do usuwania zbędnych plików z dysku twardego. Aplikacja pozwala na zaoszczędzenie przestrzeni dyskowej oraz zwiększenie prywatności użytkownika. Dzięki programowi w szybki sposób usuniemy dane powiązane z naszą aktywnością na komputerze.

JFRemover posiada minimalistyczny interfejs, dzięki czemu przypadnie do gustu początkującym odbiorcom. Narzędzie działa w pełni automatycznie - do oczyszczenia dysku ze zbędnych danych wystarczy kilka kliknięć myszy. Skanowanie i usuwanie może trwać od kilku minut do nawet kilku godzin - warto uzbroić się w cierpliwość. O statusie przetwarzania będziemy informowani za pomocą paska postępu oraz listy już wyczyszczonych katalogów. W głównym oknie znajdziemy także statystyki dotyczące wolnej i całkowitej przestrzeni dyskowej, ilości skasowanych plików i zaoszczędzonym miejscu. Aplikacja została wyposażona w tryb analizy, mierzący potencjalne zyski. Bardziej zaawansowani użytkownicy skorzystają również z możliwości podglądu szczegółowych logów.

Aplikacja skanuje ponad 100 lokalizacji. Wśród nich są między innymi: raporty błędów, katalogi Temp, cache ikon/miniatur/czcionek/nagrywania, dane Prefetch, listy ostatnio otwieranych plików, logi, zrzuty pamięci, instalatory, dane tymczasowe popularnych przeglądarek internetowych (Firefox, Opera, Safari, Internet Explorer, Chrome, SeaMonkey, Internet Explorer, Avant Browser, Maxthon Browser), pliki powiązane z oprogramowaniem (Java, iTunes, Adobe Flash Player, Dropbox, Microsoft Office, OpenOffice, uTorrent, Skype, Windows Media Player i inne). Z pełną listą można zapoznać się na oficjalnej stronie produktu. Użytkownik może w prosty sposób wybrać, które z wymienionych katalogów mają być brane pod uwagę podczas skanowania.

JFRemover jest dostępny bezpłatnie do użytku domowego (zastosowania niekomercyjne). Aplikacja nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym - można ją skopiować na dowolny nośnik, na przykład dysk zewnętrzny lub pamięć USB.

Uwaga!
Narzędzie należy obsługiwać z dużą dozą ostrożności - niepoprawne użytkowanie może skutkować usunięciem danych istotnych pod względem poprawności funkcjonowania systemu operacyjnego i oprogramowania.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga środowiska uruchomieniowego Java w wersji 1.6 lub wyższej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
JFRemoverJFRemover 1.0.1.0
Wersja stabilna
0.71 MB | 2013-11-25

Ilość pobrań: 165 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
JFRemover