w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 592
Wszystkich postów: 938244
Wszystkich tematów: 138575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni
pl

Fast Raw File Copier Pro 1.5.0.0


Fast Raw File Copier Pro jest niewielkim dodatkiem narzędziowym dla systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows. Jak łatwo odgadnąć, program usprawnia proces kopiowania plików. Do czego aplikacja może się przydać? Przede wszystkim znajdzie swoje zastosowanie w przypadku przenoszenia danych domyślnie chronionych przez jądro systemu (przykładowo są to pliki o rozszerzeniu SAM) - nie wymaga przy tym przydzielania dodatkowych uprawnień. Program radzi sobie z kopiowaniem pojedynczych plików oraz całych katalogów, możliwe jest również odtwarzanie ich struktury i przetwarzanie rekursywne. Dzięki temu program może służyć do wykonywania szybkiej kopii zapasowej. Zastosowane algorytmy mogą także pomóc w lepszym oszacowaniu czasu działania - w głównym oknie widoczny jest procentowy pasek postępu.

Obsługa programu jest bardzo prosta - sprowadza się do wybrania pliku bądź katalogu źródłowego, określenia docelowej ścieżki oraz naciśnięcia na przycisk rozpoczynający przetwarzanie. Ciekawą funkcją jest możliwość stworzenia listy rozszerzeń plików. Określać będzie ona, które typy danych mają być kopiowane - przydatne jest to w szczególności w przypadku przetwarzania większych struktur, zawierających sporą ilość katalogów i plików różnego rodzaju.

Fast Raw File Copier Pro dostępny jest bezpłatnie, zarówno do zastosowań niekomercyjnych jak i komercyjnych. Co istotne, producent szybko reaguje na zaistniałe błędy i rozwija regularnie oprogramowanie.

Spolszczenie!
Plik spolszczenia znajdujący się w archiwum wystarczy wypakować do katalogu, w którym została zainstalowana aplikacja.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (6 głosów)

Strefa Download programu
Fast Raw File Copier ProFast Raw File Copier Pro 1.5.0.0
Wersja stabilna
1.31 MB | 2016-01-27
Spolszczenie do Fast Raw File Copier Pro
przejdź
Raw File Copier Pro Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 837 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Fast Raw File Copier Pro