w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 592
Wszystkich postów: 938244
Wszystkich tematów: 138575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

Folder Frenzy 0.2.1


Folder Frenzy jest bardzo prostym narzędziem użytkowym. Program pozwala bowiem na szybkie stworzenie dowolnej liczby katalogów - korzysta z listy zdefiniowanej przez użytkownika. Całość zawarta jest w pojedynczym pliku wykonywalnym. Aplikacja może przydać się w specyficznych sytuacjach i warto skopiować ją na swój dysk twardy.

Obsługa Folder Frenzy sprowadza się do wprowadzenia nazw folderów i naciśnięcia na przycisk rozpoczynający operację generowania. Pamiętać należy tylko o jednej zasadzie - każdy wpis powinien znajdować się w osobnej linijce pola tekstowego. Pole to można oczywiście swobodnie modyfikować. Nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć listę w dowolnym edytorze tekstowym (na przykład korzystając z bardziej zaawansowanych funkcji i makr), a następnie wkleić stworzoną specyfikację do programu. Co istotne, nazwy katalogów można także poprzedzać ścieżkami dostępu. Autor wbudował także prosty kreator, pozwalający na automatyczne wygenerowanie listy z ponumerowanymi nazwami folderów (maksymalnie 1000 pozycji).

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Oznacza to, że można jej używać w zastosowaniach niekomercyjnych oraz komercyjnych. Jest przy tym kompatybilna z wszystkimi istotnymi wydaniami systemów z rodziny Microsoft Windows. Interfejs w angielskiej wersji językowej.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Folder FrenzyFolder Frenzy 0.2.1
Wersja stabilna
0.71 MB |2011-10-21

Ilość pobrań: 556 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Folder Frenzy