w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 599
Wszystkich postów: 938245
Wszystkich tematów: 138575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

UltraFileSearch 6.8.1.23327


UltraFileSearch – narzędzie, które ułatwi wyszukiwanie plików w systemie Windows. Program funkcjonalnością i wydajnością znacznie przewyższa standardową wyszukiwarkę wbudowaną w system operacyjny.

UltraFileSearch jest w stanie szybko znaleźć pliki oraz katalogi na dysku twardym, nośnikach USB, w sieciach lokalnych, a także na nośnikach CD/DVD. Program pozwala na określenie wielu masek plików w tym samym czasie. Możemy dzięki temu zawęzić obszary poszukiwań i nakazać programowi, by szukał plików tylko o określonym rozmiarze lub utworzonych w danym czasie. Pośród filtrów, jakie możemy nałożyć, można znaleźć także atrybuty plików, takie jak „ukryty”, czy też „tylko do odczytu”. Ponadto program umożliwia porządkowanie znalezionych rekordów według ich właściwości, takich jak rozmiar czy data modyfikacji, co ułatwia organizację pracy. Lista może być sortowana rosnąco lub malejąco.

Oprócz wyszukiwania folderów i plików na podstawie nazw bądź ich fragmentów, Ultra File Search pozwala także na odszukiwanie plików posiłkując się jedynie fragmentem tekstu w nich zawartym.

Program prosty interfejs oraz łatwość obsługi. Właściwie wystarczy jedynie znać podstawy języka angielskiego, by móc sprawnie posługiwać się programem i łatwo oraz szybko odnajdywać potrzebne dane.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (12 głosów)

Strefa Download programu
UltraFileSearchUltraFileSearch 6.8.1.23327
Wersja stabilna
4.2 MB | 2024-05-19

Ilość pobrań: 1076 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
UltraFileSearch