w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 240
Wszystkich postów: 904448
Wszystkich tematów: 127567

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6646 dni

Folder Axe 7.0


Folder Axe - program umożliwiający podzielenie katalogów na mniejsze jednostki według zadanych kryteriów. Całość charakteryzuje się bardzo prostą obsługą. Ergonomiczny i czytelny interfejs umożliwia szybki dostęp do wszystkich opcji konfiguracyjnych udostępnionych przez producenta. Aplikacja działa przy tym stabilnie i radzi sobie z pokaźnymi zestawami danych.

Program posiada kilka trybów działania, pozwalających na dokonanie operacji podziału katalogów zgodnie z oczekiwaniami użytkownika. Konkretniej Folder Axe udostępnia następujące funkcje:
- dzielenie według ilości plików,
- dzielenie według rozmiaru (trzy jednostki do wyboru, predefiniowane wielkości nośników optycznych, proste sortowanie),
- dzielenie według nazwy plików (można określić liczbę liter branych pod uwagę),
- dzielenie według rozszerzeń,
- dzielenie według typu (archiwa i obrazy dysków, dokumenty, kody źródłowe i program, obrazy, wideo i napisy, pliki audio, inne).

Dodatkowo można wyodrębnione dane spakować w archiwum ZIP i zabezpieczyć hasłem (szyfrowanie AES-256) oraz określić schemat nazywania katalogów. Szczegółowe informacje na temat przebiegu działania i wczytanych danych widoczne są w okienku tekstowym, dostępnym w dolnej części głównego okna aplikacji.

Narzędzie całkowicie darmowe, rozpowszechniane na licencji freeware. Działa stabilnie na najnowszych wydaniach systemu Microsoft Windows, posiada również niewielkie rozmiary (instalator zajmuje niecały megabajt). Interfejs w angielskiej wersji językowej, niemniej nawet użytkownik nie znający w zadowalającym stopniu tego języka nie powinien mieć problemów z obsługą.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework. w wersji 4.0 lub wyższej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Folder AxeFolder Axe 7.0
Wersja stabilna
0.9 MB | 2011-09-14

Ilość pobrań: 439 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Folder Axe