w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 200
Wszystkich postów: 904464
Wszystkich tematów: 127572

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6679 dni

Fast Folder Eraser 3.6.0.0


Fast Folder Eraser to program do zwiększania prędkości usuwania katalogów. Wysoka wydajność programu jest szczególnie widoczna w czyszczeniu folderów z dużą ilością plików i zagnieżdżonych danych.

Aplikacja wyróżnia się bardzo prostą obsługą, przystępną nawet dla początkującego użytkownika. Usuwanie katalogów sprowadza się do wybrania lokalizacji z dysku twardego (bądź przeciągnięcia danych na główne okno) i naciśnięcia na przycisk Delete. Oczywiście producent umieścił w programie szereg dodatkowych opcji konfiguracyjnych, przydatnych zwłaszcza dla wprawionych amatorów optymalizacji systemu operacyjnego. Możliwe jest między innymi rekursywne przeglądanie folderów, pomijanie zawartości głównego katalogu, praca w tle, redukowanie ilości zużywanej pamięci, powiadamianie dźwiękiem czy integracja z Eksploratorem Windows. Jedną z wad natomiast jest brak procentowego bądź innego płynnego informowania o postępie procesu usuwania danych, co w przypadku szczególnie dużych zbiorów może być sporą uciążliwością.

Program do niedawna jeszcze można było pobrać i używać w wersji free, lecz obecnie dostępny jest tylko w 30 dniowej wersji próbnej. Oznacza to, że można go używać legalnie przez ten czas na przykład w domu, podczas codziennego użytkowania komputera, lecz po upływie okresu próbnego musimy wykupić licencję, lub usunąć program z komputera. Wykupienie licencji daje nam także kilka dodatkowych funkcji, w tym bezpieczne usuwanie danych (algorytmy nadpisujące pliki) oraz filtry bazujące na rozszerzeniach. Aplikacja działa bezproblemowo na wszystkich nowych wersjach systemu Windows (począwszy od wersji 2000/XP), także wydaniach 64-bitowych. Interfejs dostępny w angielskiej wersji językowej.

Uwaga!
Dostępna jest również bezpłatna wersja Fast Folder Eraser Free Portable 2.9.0.0, która nie wymaga instalacji.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (3 głosów)

Strefa Download programu
Fast Folder EraserFast Folder Eraser 3.6.0.0
Wersja stabilna
3.08 MB | 2014-05-12

Ilość pobrań: 3788 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 33

Komentarze (3)
Fast Folder Eraser
avatararrow
~mk | 2016.04.21 20:49
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
O wiele wiele szybciej usuwa
Fast Folder Eraser 3.6.0.0
avatararrow
~deywo | 2013.11.13 22:40
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
naprawde jest ok, polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fast Folder Eraser Free 2.9.0.0
avatararrow
~Bert | 2011.07.10 21:08
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Widać różnice.