w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 496
Wszystkich postów: 937966
Wszystkich tematów: 138466

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni

Crap Killer 10.09.2013


Crap Killer to proste narzędzie, które pozwala wykryć a następnie usunąć, niechciane, preinstalowane oprogramowanie z naszego komputera, tak zwane crapware. Choć interfejs nie przykuje uwagi miłośników nowoczesnych technologii (komunikacja z programem odbywa się w trybie tekstowym), to jest on bardzo czytelny, a komunikaty zrozumiałe.

Cały program to tak naprawdę skrypt, który system Windows uruchamia w trybie symulacji konsoli, znanej również jako linia komend. Dzięki temu program uruchamiany jest bezpośrednio z pliku, co przekłada się na jego przenośność. Automatycznie do minimum ograniczono też tym samym zużycie przez aplikację zasobów komputera.

Działanie programu jest bardzo proste. Wystarczy go uruchomić, aby odpowiednie algorytmy przeszukały oprogramowanie naszego komputera w poszukiwaniu takich aplikacji, które bezinwazyjnie mogłyby zostać usunięte, ponieważ dla użytkownika są zbędne. Po przeprowadzonej analizie, Crap Killer wyświetla listę znalezionych programów, które mogą zostać usunięte. Następnie użytkownik ma możliwość usunięcia wszystkich jednocześnie, lub po kolei, na przykład, jeśli niektóre z programów chcemy jeszcze zachować.

Cały ten proces odbywa się bardzo szybko, analiza oprogramowania całego komputera trwa zaledwie kilka minut, a proces usuwania sprowadza się do przejścia kolejnych kroków standardowego narzędzia służącego do dezinstalacji oprogramowania komputerowego.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji. Pod tym adresem producent udostępnia także w pełni automatycznie działającą odmianę Crap Killera.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Crap KillerCrap Killer 10.09.2013
Wersja stabilna
0.01 MB | 2014-03-05

Ilość pobrań: 723 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Crap Killer