w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 197
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6656 dni

Windows 8 App Remover 0.55


Windows 8 App Remover to bardzo proste narzędzie z interfejsem graficznym, które pozwala na skuteczne usuwanie aplikacji w systemie Windows 8 oraz wersjach z jego aktualizacjami. Tak naprawdę można je traktować jak nakładkę graficzną (rozszerzenie GUI) dostępnego z poziomu systemu operacyjnego narzędzia konsolowego "dism.exe", które posiada praktycznie identyczną funkcjonalność.

Dzięki wyeliminowaniu konieczności korzystania z poleceń tekstowych, jak ma to miejsce w aplikacji systemowej, Windows 8 App Remover może okazać się bardzo przydatnym narzędziem szczególnie wśród mniej doświadczonych użytkowników komputera, którzy nie chcą zapamiętywać skomplikowanych poleceń tekstowych koniecznych do obsługi linii poleceń lub po prostu ich uwagę bardziej przyciąga ładniejszy interfejs graficzny, który niewątpliwie lepiej będzie komponować się z kolorystyką całego systemu podczas użytkowania.

Ponieważ program bazuje na otwartym kodzie, kolejno ukazujące się edycje aplikacji zawierają dość istotne zmiany, które zwiększają możliwości programu. Nowe wersje pojawiają się wystarczająco często, by sprostać kolejnym aktualizacjom systemu, które mogłyby zaszkodzić stabilności działania programu, wobec czego program stanowi świetną alternatywę dla osób chcących bezproblemowo usuwać aplikacje z komputera, z pominięciem uciążliwej w obsłudze konsolowej aplikacji systemowej.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Windows 8 App RemoverWindows 8 App Remover 0.55
Wersja stabilna
0.21 MB | 2014-05-06

Ilość pobrań: 257 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Windows 8 App Remover