w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 178
Wszystkich postów: 905654
Wszystkich tematów: 127883

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7304 dni
pl

avast! Browser Cleanup 12.1.2272.125


avast! Browser Cleanup to darmowe oprogramowanie służące do usuwania zbędnych dodatków do przeglądarek internetowych. Za pomocą aplikacji w skuteczny i szybki sposób wyeliminujemy paski narzędziowe, panele wyszukiwania oraz innego rodzaju rozszerzenia. Wspomniane komponenty są często instalowane przez nieuwagę odbiorcy. Mimo pozornej nieszkodliwości, mogą być uciążliwe podczas surfowania w sieci - wyświetlają treści reklamowe i komunikaty, powodują podmianę domyślnych ustawień przeglądarki, "zaśmiecają" wolną przestrzeń na ekranie. Niebezpieczną cechą tego typu dodatków jest również zbieranie i przesyłanie informacji o zachowaniach użytkownika. avast! Browser Cleanup jest kompatybilny z najpopularniejszymi przeglądarkami dostępnymi na rynku (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome).

Narzędzie charakteryzuje się przyjaznym interfejsem, z którym poradzą sobie nawet zupełni nowicjusze. Zaraz po uruchomieniu aplikacji, w głównym oknie znajdziemy listę wszystkich wykrytych przeglądarek internetowych. Wystarczy wybrać jedną z nich, a po chwili zostanie wyświetlony spis zainstalowanych komponentów. Za pomocą opcji "Włącz" i "Wyłącz" możemy sterować aktywnością wybranych dodatków. Funkcja "Zresetuj ustawienia przeglądarki do wartości domyślnych" jest odpowiedzialna z kolei za przywrócenie standardowych preferencji związanych z zachowaniem silników wyszukiwania i strony startowej.

avast! Browser Cleanup jest dostępny bezpłatnie (licencja freeware). Co równie istotne, aplikacja nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym. Wystarczy pobrać program, umieścić go w dowolnym folderze na dysku twardym lub na zewnętrznym nośniku danych, a następnie uruchomić plik wykonywalny.

Uwaga!
Program pozwala na usunięcie dowolnych komponentów. Wśród nich znajdziemy: Ask.com Toolbar, Yahoo! Toolbar, Babylon Toolbar, SweetPacks Toolbar, Delta Toolbar, Searchqu Toolbar, Funmoods Toolbar, AVG Security Toolbar, Yontoo czy Active Desktop Mover.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.6 (13 głosów)

Strefa Download programu
avast! Browser Cleanupavast! Browser Cleanup 12.1.2272.125
Wersja stabilna
4.09 MB | 2016-06-29

Ilość pobrań: 1948 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
avast! Browser Cleanup