w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 178
Wszystkich postów: 905654
Wszystkich tematów: 127883

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7304 dni

Anvi Uninstaller 1.0.0


Anvi Uninstaller to niewielkie narzędzie służące do usuwania zbędnego oprogramowania z systemu operacyjnego. Za pomocą tej poręcznej, bezpłatnej aplikacji w szybki sposób pozbędziemy się niepotrzebnych komponentów, zajmujących miejsce na dysku i pogarszających ogólną wydajność komputera.

Anvi Uninstaller, podobnie jak inne produkty tego samego producenta, posiada przyjazny dla początkujących odbiorców interfejs. Dla ułatwienia, dostępne na komputerze oprogramowanie zostało podzielone na kilka kategorii (wszystko, ostatnio zainstalowane, duże pod względem rozmiaru, poprawki systemowe). Zawartość list można w wygodny sposób sortować (klikamy na kolejne kolumny) oraz filtrować za pomocą wbudowanej, prostej wyszukiwarki. Procedura usuwania zbędnych komponentów rozpoczyna się natomiast po wybraniu przez użytkownika opcji "Uninstall". Proces składa się z kilku kroków - utworzenia punktu przywracania, uruchomienia standardowego kreatora oraz włączenia trybu "Perfect Scan". Ostatnia funkcja to nic innego jak skaner wyszukujący i usuwający pozostałości po aplikacjach (wpisy w rejestrze systemowym, pliki na dysku twardym). Pozostałe cechy programu to: przechowywanie szczegółowych logów, możliwość szybkiego otworzenia katalogu instalacji, wyświetlanie podstawowych informacji o oprogramowaniu (nazwa, wersja, producent, strona internetowa).

Narzędzie jest dostępne bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być wykorzystywana zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Co ciekawe, program nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym - wystarczy skopiować go do dowolnej lokalizacji na dysku twardym lub zewnętrznym nośniku danych, a następnie uruchomić plik wykonywalny.

Ograniczenia!
Funkcja Perfect Uninstall działa tylko i wyłączenia na komputerach posiadających pełną wersję programu Cloud System Booster (edycja Pro).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Anvi UninstallerAnvi Uninstaller 1.0.0
Wersja stabilna
1.32 MB | 2013-03-27

Ilość pobrań: 336 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Anvi Uninstaller