w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 705
Wszystkich postów: 939227
Wszystkich tematów: 139004

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

Smart Toolbar Remover 2.2


Smart Toolbar Remover to skuteczne narzędzie do usuwania z systemu operacyjnego pasków narzędziowych. Dodatki tego typu funkcjonują w postaci paneli, wyświetlanych w interfejsie przeglądarek internetowych. Z pozoru pożyteczne, mogą sprawić jednak wiele problemów - spowalniają działanie oprogramowania, prezentują treści reklamowe i powiadomienia oraz zmniejszają przestrzeń renderowania stron internetowych. Warto również nadmienić, że toolbary są często instalowane bez wiedzy użytkownika, a deinstalacja niektórych składników tego typu może być szczególnie uciążliwa. W takich właśnie sytuacjach z pomocą przychodzi nam Smart Toolbar Remover.

Wydany przez zespół Smart PC Solutions program charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i prostym działaniem. Obsługa aplikacji sprowadza się do uruchomienia pliku wykonywalnego, odczekania kilku sekund na przeskanowanie komputera, a następnie zaznaczenia niepotrzebnych komponentów. Proces usuwania pasków narzędziowych zatwierdzamy poprzez wybranie opcji "Uninstall". Dla ułatwienia tej operacji, narzędzie grupuje składniki według zainstalowanych przeglądarek internetowych. Wśród obsługiwanego oprogramowania znajdziemy: Internet Explorer, Mozilla Firefox i Google Chrome.

Produkt jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Smart Toolbar Remover może być wykorzystywany na stanowiskach roboczych w domu i w firmie.

Uwaga!
Do wprowadzenia zmian w systemie operacyjnym może być wymagane ponowne uruchomienie komputera.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Smart Toolbar RemoverSmart Toolbar Remover 2.2
Wersja stabilna
1.26 MB | 2013-09-13

Ilość pobrań: 748 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Smart Toolbar Remover