w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 120
Wszystkich postów: 905654
Wszystkich tematów: 127883

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7304 dni

AVG Remover 1.0.1.5


AVG Remover to bezpłatne narzędzie, które wspomaga proces usuwania komponentów wchodzących w skład oprogramowania zabezpieczającego z serii AVG. Za pomocą aplikacji w sprawny sposób pozbędziemy się z systemu operacyjnego plików, folderów i niepotrzebnych wpisów w rejestrze. Program może okazać się szczególnie przydatny w sytuacjach, w których standardowy kreator deinstalacji odmawia posłuszeństwa.

Obsługa narzędzia jest bardzo prosta i nie wymaga praktycznie żadnej ingerencji ze strony użytkownika. Wystarczy po prostu uruchomić plik wykonywalny, a następnie zatwierdzić wyświetlony komunikat. Procedura dezinstalacji przebiega w sposób automatyczny, a podczas usuwania poszczególnych składników pakietu może występować konieczność ponownego uruchomienia komputera. Operacja ta jest w pełni naturalna i nie należy się nią w żaden sposób przejmować. Po zakończeniu działania aplikacji zostanie wygenerowany plik tekstowy, zawierający szczegółowe informacje na temat wprowadzonych zmian oraz problemów, które wystąpiły podczas procesu deinstalacji.

Wymagania!
Przed uruchomieniem narzędzia AVG Remover należy zamknąć wszystkie aplikacje działające w tle. Warto również zachować na dysku otwarte dokumenty - w przeciwnym wypadku możemy utracić niezapisane zmiany.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (14 głosów)

Strefa Download programu
AVG RemoverAVG Remover 1.0.1.5
Wersja stabilna
7.62 MB | 2017-03-03

Ilość pobrań: 6663 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (0)
AVG Remover