w
googluj

Privacy Eraser Free 6.5.4 Build 4886


Privacy Eraser Free to narzędzie służące do bezpowrotnego usuwania zbędnych plików prywatnych dotyczących ustawień aplikacji (w tym przeglądarek), plików tymczasowych i tym podobnych. Wyróżnia się przede wszystkim ciekawym, bardzo nowoczesnym interfejsem, który ułatwia korzystanie z poszczególnych funkcji programu.

Zaraz po uruchomieniu aplikacji naszym oczom ukazuje się wygodne menu głównych opcji zlokalizowane po lewej stronie okna programu oraz duże przyciski szybkiego dostępu do skanowania oraz czyszczenia komputera. Wybór dowolnej z nich wyświetli nam okno z dość szczegółowymi danymi na temat aktualnie wykonywanego przez program zadania. Odpowiednie dane na dyskach wyszukiwane są szybko, podobnie przeprowadzany jest proces samego usuwania.

W aplikacji mamy możliwość zdefiniowania wielu opcji, w tym skrótów klawiszowych związanych z aktywacją głównych funkcji. Domyślnie jeden z nich pokrywa się z kombinacją niezbędną do uzyskania polskiego znaku "ś", wobec czego warto zmienić to ustawienie na dowolną inną kombinację, aby móc bez przeszkód pisać na komputerze teksty, nie aktywując w tym czasie aplikacji. Preferencje pozwalają również na wprowadzenie harmonogramu, który pozwoli na automatyczne aktywowanie programu o zadanej godzinie i w odpowiednich dniach.

Uwaga!
Podczas instalacji kreator pozwala doinstalować opcje programu do kontekstowego menu eksploratora systemu. Polecamy to rozwiązanie, ponieważ pozwala na szybszy dostęp do funkcji aplikacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (14 głosów)

Strefa Download programu
Privacy Eraser FreePrivacy Eraser Free 6.5.4 Build 4886
Wersja stabilna
10.2 MB | 2024-04-02
przejdź
Privacy Eraser Free Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 3856 | W tym miesiącu: 15 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (1)
Privacy Eraser Free
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.18 13:23
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do sprawdzenia.
Privacy Eraser Free 4.28.2 Build 2395