w
googluj

Secure Folders 1.0.0.9


Secure Folders to program do wygodnego nadawania atrybutów folderom, w tym ich ukrywania, blokowania dostępu, wprowadzania możliwości „tylko do odczytu”. Bazuje na prostym interfejsie, którego obsługa jest bardzo prosta, przez co program może okazać się ciekawą propozycją głównie dla początkujących użytkowników bez większego doświadczenia. Jednocześnie obsłużona może być dowolna ilość katalogów o dowolnym rozmiarze, dzięki czemu podczas korzystania z aplikacji w zasadzie nie trzeba brać pod uwagę żadnych parametrów folderów.

Aby zmienić interesujące nas atrybuty katalogów, w pierwszym kroku należy je zaimportować do aplikacji. Odbywa się to poprzez wbudowany eksplorator (warto natomiast dodać, iż program instaluje także rozszerzenie powłoki systemowej, dzięki czemu z aplikacji można skorzystać bezpośrednio z menu kontekstowego folderu). Skutecznie wykonana akacja skutkuje wyświetleniem wybranych przez nas elementów na liście w głównym oknie interfejsu. Korzystając z rozwijanych list w prawej części, mamy tutaj możliwość modyfikowania atrybutów, które dotyczą dostępności i widoczności danego katalogu.

Podczas pracy warto zwrócić uwagę na skróty klawiaturowe, dzięki którym wybrane funkcje programu będziemy mogli obsłużyć nieco szybciej i wygodniej. Na potrzeby wymagań nieco bardziej zaawansowanych użytkowników, w aplikacji udostępniono także interfejs tekstowy, dzięki czemu obsługa możliwa jest również z poziomu systemowego wiersza poleceń. Na uwagę zasługują również ustawienia, w których znajdziemy kilka przydatnych opcji sterujących działaniem całej aplikacji – warto je przejrzeć, by maksymalnie dostosować program do naszych wymagań.

Uwaga!
Instalator programu pozwala również utworzyć instalację portable (która nie pozostawia śladów działania w rejestrze).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Secure FoldersSecure Folders 1.0.0.9
Wersja stabilna
3.83 MB | 2015-06-16

Ilość pobrań: 379 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
Secure Folders
avatararrow
Hieronim | 2018.02.12 11:41
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Na windows 10 ten super programik nie działa zabezpieczam pliki
i po włączeniu powtórnym komputera nie ma ich może ktoś pomóc.
Secure Folders 1.0.0.9