w
googluj

10AntiSpy 1.0.555


10AntiSpy – kolejna aplikacja stworzona z myślą o użytkownikach Windowsa 10, którzy chcą dezaktywować w nim wszystkie funkcje związane z automatycznym śledzeniem aktywności w systemie. Aplikacja wydaje się niemal wierną kopią innego programu tego typu: DWS Lite. Dzięki kilku prostym krokom możliwe jest wyłączenie w systemie procesów, których zadaniem jest badanie sposobu wykorzystania funkcji w systemie Windows 10, a następnie ich anonimowe przesyłanie na serwery producenta, w celu udoskonalania produktu i tworzenia statystyk.

Od strony technicznej, działanie aplikacji sprowadza się do fizycznego usunięcia z odpowiednich plików systemowych, kanałów komunikacyjnych, które wykorzystywane są do wysyłania danych Microsoftowi. Jeśli zaś chodzi o obsługę, nie jest wymagana szczególnie zaawansowana wiedza, niemniej część z opcji w programie (ukrytych w trybie dla zaawansowanych), powoduje nieodwracalne zmiany w systemie – warto mieć to na uwadze, jeśli będziemy chcieli rozpoznać program „po omacku”. W praktyce oznacza to permanentne usunięcie z komputera standardowych aplikacji systemu (np. Muzyka, Zdjęcia itp.), których nie da się ponownie zainstalować (można jednak skorzystać z programu 10AppsManager, który oferuje takie możliwości).

Jeśli nie jesteśmy dostatecznie pewni swojej znajomości języka angielskiego, bądź obawiamy się z innych efektów wprowadzanych przez nas zmian, zostańmy przy podstawowym trybie, nie ingerując w aplikacji Metro UI. Aplikacja cechuje się stabilną i szybką pracą, pod tym względem nie jest wymagająca dla podzespołów komputera, ani nie zajmie użytkownikowi wiele czasu.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
10AntiSpy10AntiSpy 1.0.555
Wersja stabilna
0.19 MB | 2015-11-03

Ilość pobrań: 385 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
10AntiSpy