w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 273
Wszystkich postów: 904355
Wszystkich tematów: 127535

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6562 dni

Should I Remove It? 1.0.4.36591


Should I Remove It? to niewielkie, lekkie narzędzie usprawniające proces deinstalacji oprogramowania. Aplikacja zajmuje się identyfikacją niepotrzebnych, uciążliwych i często niebezpiecznych komponentów znajdujących się w naszym systemie operacyjnym, pozwalając tym samym na sprawne pozbycie się ich z komputera. Działanie Should I Remove It? opiera się na ocenach innych użytkowników. Dzięki temu z łatwością wykryjemy zbędne paski narzędziowe, składniki szpiegowskie i reklamowe oraz bloatware dostarczany przez producentów sprzętu.

Narzędzie posiada przyjazny i nowoczesny interfejs. Prosta głównego okna sprawi, że program z pewnością przypadnie do gustu mniej doświadczonym odbiorcom. Podczas pierwszego uruchomienia aplikacji następuje krótki proces analizy komputera - po jego zakończeniu, zostanie wyświetlona lista wszystkich zainstalowanych w systemie komponentów. Po wybraniu interesującej nas pozycji, zobaczymy szczegółowe informacje, takie jak: pełna nazwa, producent, wersja, data instalacji. Uzyskamy również dostęp do dwóch opcji. Pierwszą z nich jest przycisk "Uninstall" - jak łatwo się domyślić, wywołuje on standardowe okno usuwania oprogramowania. Z kolei po naciśnięciu na "What is it?", zostaniemy przeniesieni do portalu będącego podstawową budowy aplikacji. Znajdziemy na nim dużą liczbę przydatnych danych, w tym:
- informacje opisowe,
- ocenę społeczności,
- popularność pod kątem wersji, modelu komputera, lokalizacji geograficznej i systemu operacyjnego,
- listę plików programu oraz jego sumę kontrolą,
- zestawienia najpopularniejszych producentów i najczęściej wybieranego oprogramowania,
- instrukcję dezinstalacji,
- informacje o producencie,
- spis innych programów autora.

Działanie programu może być w niewielkim stopniu zautomatyzowane - po zaznaczeniu odpowiedniej opcji w oknie konfiguracyjnym, aplikacja będzie uruchamiana przynajmniej raz w miesiącu. Narzędzie jest rozpowszechniane bezpłatnie na zasadach licencji freeware - może być używane zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.1 (7 głosów)

Strefa Download programu
Should I Remove It?Should I Remove It? 1.0.4.36591
Wersja stabilna
2.08 MB | 2018-03-11

Ilość pobrań: 1143 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Should I Remove It?