w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 247
Wszystkich postów: 904354
Wszystkich tematów: 127535

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6562 dni

Windows Uninstaller 1.6


Windows Uninstaller to niewielkie (zajmujące zaledwie niecały megabajt miejsca na dysku) narzędzie służące do usuwania zbędnego oprogramowania. Za pomocą aplikacji, przy udziale zaledwie kilku kliknięć myszy, pozbędziemy się niepotrzebnych już komponentów. Całość opiera się na szybkim i działającym w sposób bezproblemowy algorytmie wyszukiwania. Windows Uninstaller będzie przydatny dla wszystkich użytkowników instalujących i testujących na swoim komputerze oprogramowanie - pozwala na zaoszczędzenie czasu i nerwów, związanych z przeszukiwaniem zawartości listy "Dodaj/usuń programy".

Narzędzie działa jako rozszerzenie powłoki systemowej, dzięki czemu jego obsługa jest niezwykle szybka i wygodna. Po naciśnięciu prawym przyciskiem myszy na dowolny skrót lub plik wykonywalny, wyświetlone zostanie menu kontekstowe. Jeśli wybierzemy z niego opcję "Uninstall", zostanie wywołany standardowy, dedykowany dla danej aplikacji moduł dezinstalacyjny. Za jego pośrednictwem bezpiecznie i w sposób kompletny usunięte zostaną zalegające na dysku komponenty jak również powiązane z nimi wpisy w rejestrze.

Narzędzie jest rozpowszechniane bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Windows Uninstaller może być używany zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Jeśli projekt przypadł nam do gustu, możemy rozważyć donację na rzecz rozwoju oprogramowania producenta.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Windows UninstallerWindows Uninstaller 1.6
Wersja stabilna
0.44 MB | 2015-03-25

Ilość pobrań: 474 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Windows Uninstaller