w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 146
Wszystkich postów: 904406
Wszystkich tematów: 127559

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6607 dni
pl

Carambis Driver Updater 2.6.0.1328


Carambis Driver Updater to program pozwalający w szybki sposób skontrolować aktualność posiadanych sterowników do urządzeń zainstalowanych na komputerze (w płatnej edycji umożliwia również ich bezpośrednie pobieranie i instalację). Charakteryzuje się ciekawym, kolorowym interfejsem, którego czytelne, duże ikony informują użytkownika o stanie komputera, który został sprawdzony przez program przy uruchomieniu.

Szybkość działania programu stoi na wysokim poziomie, dlatego korzystanie z niego nie jest kłopotliwe. Wyszukane sterowniki prezentowane są na liście, którą można zawęzić tylko do tych instalacji, które uległy już przedawnieniu. Program często jako nowe wersje proponuje rozwiązania innych producentów; często różnica w dacie wydania wynosi nawet kilka lat, więc warto rozważyć ich instalację, zwiększając w ten sposób funkcjonalność i stabilność działania urządzeń komputera. Przydatna może się również okazać zapisywana w programie historia pobierania (ta funkcja dotyczy tylko płatnej licencji, która to umożliwia).

Carambis Driver Updater oferuje tylko kilka ustawień, wśród których znajdziemy możliwość edycji ścieżki folderu, w którym zapisywane mają być pobierane dane, jak również opcje związane z automatyzacją narzędzie - automatyczne uruchamianie przy starcie systemu oraz wielokrotne skanowanie w poszukiwaniu nowych sterowników, mimo kilku uruchomień tego samego dnia. Konfiguracja pozwoli również wprowadzić podstawowe parametry sieci komputerowej, z której korzystamy, naturalnie tylko w przypadku, kiedy program będzie miał kłopoty z wykorzystaniem ustawień automatycznych.

Ograniczenia!
Demonstracyjna wersja programu znajduje i wyświetla nowe wersje sterowników dla urządzeń w naszym komputerze, ale by pobrać je bezpośrednio z poziomu aplikacji musimy dysponować wykupioną licencją na program.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Carambis Driver UpdaterCarambis Driver Updater 2.6.0.1328
Wersja stabilna
0.93 MB | 2020-01-10

Ilość pobrań: 859 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Carambis Driver Updater