w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 572
Wszystkich postów: 946564
Wszystkich tematów: 141374

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

Samsung SSD 840 EVO Performance Restoration Software 1.1


Samsung SSD 840 EVO Performance Restoration Software to oficjalne oprogramowanie ratunkowe wydane przez firmę Samsung w odpowiedzi na często zgłaszane problemy wyraźnego spadku wydajności dysków półprzewodnikowych 840 EVO tego producenta. Wykorzystanie programu pozwoli przeprowadzić na dysku szereg czynności, mających na celu usprawnienie jego pracy, co powinno przyczynić się do zmniejszenia efektu spadku wydajności, a co za tym idzie ogólnego przyrostu szybkości pracy z komputerem.

Przyśpieszanie dysku przebiega w kilku krokach, z których pierwszy podejmuje podstawowe działanie, którym jest aktualizacja oprogramowania układowego dysku SSD zainstalowanego w komputerze użytkownika. Etap ten musi zostać zakończony restartem komputera, po którym oprogramowanie automatycznie przystąpi do dalszej pracy. Kolejne etapy zajmują się analizą wydajności dysku, a następnie jej poprawą. Czas tych procesów zależy od konkretnego modelu dysku, ale przede wszystkim od jego pojemności. Kreator został stworzony w przemyślany sposób, ponieważ informuje użytkownika o postępie swoich prac oraz wyświetla dodatkowe komunikaty.

Wszystkie dostępne w programie funkcje zostały szczegółowo opisane przez firmę Samsung zarówno na stronie internetowej, jak i w instrukcji obsługi oprogramowania, która w formacie PDF dostarczana jest wraz z programem w pobieranej paczce. Jest to dokument bogato ilustrowany zrzutami ekranu z programu, dzięki czemu użytkownik ma możliwość bardzo dokładnego zaznajomienia się z jego funkcjami jeszcze przed etapem instalacji.

Uwaga!
Oprogramowanie przeznaczone jest jedynie dla dysków półprzewodnikowych (SSD) firmy Samsung z serii 840 EVO.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (6 głosów)

Strefa Download programu
Samsung SSD 840 EVO Performance Restoration SoftwareSamsung SSD 840 EVO Performance Restoration ... 1.1
Wersja stabilna
4.98 MB | 2014-10-24

Ilość pobrań: 493 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Samsung SSD 840 EVO Performance Restoration Software