w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 507
Wszystkich postów: 946110
Wszystkich tematów: 141141

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

Auslogics Driver Updater 1.26.0.2


Auslogics Driver Updater to oprogramowanie czuwające nad aktualnością sterowników urządzeń w naszym komputerze. Analizuje listę zainstalowanego sprzętu, a następnie porównuje edycje najnowszych dostępnych sterowników z tymi, z których korzysta użytkownik, informując go o rozpiętości czasowej, jaka dzieli daty obydwu wydań. Dodatkowo programu umożliwia tworzenie kopii zapasowych posiadanych aktualnie sterowników oraz instalowanie dodatkowego oprogramowania tego samego producenta (które wpływa głównie na szybkość i stabilność pracy systemu).

Już przy pierwszym uruchomieniu programu, automatycznie analizowana jest lista wszystkich zainstalowanych w komputerze urządzeń, która następnie przeglądana jest pod kątem informacji o sterownikach. Nie jest to proces bardzo czasochłonny, ale przebiega wyraźnie dłużej niż w niektórych propozycjach konkurencji (nadal jednak mówimy tu o czasach poniżej jeden minuty). Kiedy ten etap zostanie zakończony, na ekranie ukaże się informacja o tych urządzeniach, których sterowniki wymagają aktualizacji.

Interfejs programu jest nowoczesny i logicznie zorganizowany. Lewa jego część służy jako główny panel sterujący, którego karty przełączają użytkownika do kolejnych modułów w programie. Dzięki niemu, korzystając z pierwszej zakładki, będziemy mogli skorzystać z czytelnego podsumowania analizy komputera, które prócz informacji o sterownikach, wyświetla dodatkowo podstawowe parametry komputera (model procesora, płyty głównej, ilość zainstalowanej pamięci operacyjnej, rodzinę, do której należy karta graficzna oraz dane systemu operacyjnego).

Ograniczenia!
Darmowa wersja programu pozwala jedynie wyszukiwać sterowniki oraz informować o ich najnowszych wersjach. Niestety bez płatnej licencji nie będziemy w stanie za pośrednictwem programu ich pobrać i zainstalować.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Auslogics Driver UpdaterAuslogics Driver Updater 1.26.0.2
Wersja stabilna
14.09 MB | 2024-07-03

Ilość pobrań: 1193 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Auslogics Driver Updater