w
googluj

Presentation Screen Master 2.0.1


Presentation Screen Master to niewielki program umożliwiający wyświetlanie na drugim ekranie komputera jedynie wybranego obszaru pulpitu. To znakomite rozwiązanie na wszelkie okazje związane z prezentacjami, kiedy, prócz wyświetlania treści związanych z pokazem, chcielibyśmy jednocześnie na ekranie swojego laptopa, przeglądać zupełnie inne treści czy wyświetlać dodatkowe informacje, które niekoniecznie powinni zobaczyć uczestnicy pokazu. Aplikacja jest prosta w obsłudze i umożliwia łatwy wybór obszaru, którego wyświetlaniem chcemy uraczyć naszą widownię.

Interfejs programu jest niewielki i domyślnie znajduje się w górnej części monitora, za którego krawędź jest automatycznie chowany po pewnym czasie nieużywania. Po najechaniu na górną krawędź pulpitu, okienko wysuwa się, a my możemy skorzystać z jednego z trzech przycisków odpowiadających różnym sposobom wyboru obszaru do wyświetlenia na alternatywnym monitorze podłączonym do komputera. Może to być zawartość całego pulpitu, wybrany na stałe obszar, bądź okienko aktywnej aplikacji. Co ważne, program potrafi poradzić sobie nie tylko z jednym dodatkowym ekranem. Wielomonitorowe rozwiązania są również w pełni wspierane i powinni działać równie sprawnie.

Duże pochwały należą się za dostępną offline, bogato ilustrowaną i napisaną prostym językiem instrukcję obsługi. Choć nie jest to dokument szczególnie długi, dodatkowym ułatwieniem jest podział na rozdziały, które ułatwiają nawigację pomiędzy kolejnymi funkcjami dostępnymi w programie.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Presentation Screen MasterPresentation Screen Master 2.0.1
Wersja stabilna
3.67 MB | 2017-05-12

Ilość pobrań: 210 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Presentation Screen Master