w
googluj
pl

Microsoft Visio Professional 2013 (15.0.4569.1506)


Microsoft Visio Professional to kombajn służący tworzeniu wszelkiego rodzaju diagramów i schematów, pozwalający bardzo szczegółowo je edytować i dostosowywać do naszych potrzeb. Jest programem dodatkowym pakietu Microsoft Office, jednak został utrzymany w identycznej wręcz formie, zatem osoby zaznajomione z popularnym pakietem biurowym tego producenta w kilka chwil bez problemu odnajdą się w interfejsie i sposobie zarządzania nowymi projektami i szablonami.

Wersja Professional w stosunku do oferowanej również edycji Standard została przede wszystkim wzbogacona o możliwości współpracy wielu użytkowników przy tworzeniu projektu, a także dodatkowe opcje edycyjne: nowe kształty, szablony oraz obsługiwane typy diagramów. Bibliotekę rozszerzono na przykład o elementy niezbędne do budowania schematów elektronicznych, projektów pomieszczeń, map i diagramów sieciowych, a także wykresów związanych z oprogramowaniem, bazami danych oraz etapami procesów. Niezależnie od wybranego typu projektu, program jest prosty w obsłudze, co uzyskano między innymi poprzez umieszczenie narzędzi na wstążce, dzięki czemu użytkownik nie jest przytłaczany ogromem dostępnych opcji, a wszystkie funkcje są czytelne i łatwo dostępne.

Visio Professional oferuje nie tylko świetne rozwiązania edycyjne, ale również związane z konfiguracją samego środowiska pracy. Do dyspozycji użytkownika pozostaje wiele widoków, swobodne powiększanie projektu oraz wiele opcji dostosowujących samo zachowanie programu. Warto również docenić możliwość wyszukiwania dodatkowych szablonów projektów w Sieci oraz dostępne na stronach producenta poradniki korzystania z programu.

Uwaga!
Link instalatora prowadzi do strony internetowej, na której konieczne jest zalogowanie się do konta Microsoft, a następnie wypełnienie formularza pobierania programu. W efekcie pobierzemy instalator, a skrypt na stronie wygeneruje dla nas klucz licencyjny. Należy go zapisać, aby wprowadzić w programie przy pierwszym uruchomieniu.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 60 dni działania.

Wymagania!
Konieczne jest posiadanie lub założenie darmowego konta użytkownika Microsoft. Aby oprogramowanie działało poprawnie, niezbędna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
Microsoft Visio ProfessionalMicrosoft Visio Professional 2013 (15.0.4569.1506)
Wersja stabilna 32-bitowa
347 MB | 2014-10-02
Microsoft Visio Professional 2013 (15.0.4569.1506)
Wersja stabilna 64-bitowa
433 MB | 2014-10-02

Ilość pobrań: 3736 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 16

Komentarze (0)
Microsoft Visio Professional