w
googluj

FrontFace for Public Displays 3.9.8


FrontFace for Public Displays to proste w obsłudze oprogramowanie pozwalające na tworzenie różnego rodzaju prezentacji, które wyświetlane będą na monitorach pełniących funkcję reklam czy informatorów w wielu miejscach publicznych. Dzięki opisywanemu programowi można stworzyć na przykład ciekawy pokaz możliwości naszej firmy obejmujący zdjęcia oraz nagrania wideo, wyświetlać menu restauracji wraz z dodatkowymi informacjami, czy na bieżąco aktualizować sytuację pogodową oraz cennik w wypożyczalni sprzętu wodnego. Zastosowań jest niezliczona ilość, podobnie jak efektów, które w programie można osiągnąć.

Ogromną zaletą jest ilość obsługiwanych przez aplikację technologii. W prezentacjach użytkownik może wykorzystywać podstawowe media, takie jak zdjęcia, filmy oraz muzykę, ale dodatkowo także na przykład dokumenty PDF, pliki pakietu Microsoft Office czy pełne strony internetowe. Obsługiwana jest technologia Flash, a także typowy HTML z kaskadowymi arkuszami stylów (CSS). Pomiędzy kolejnymi ekranami możemy tworzyć przejścia, które dodatkowo przykują uwagę odbiorców. Dostępne są również efekty powiększania w trakcie wyświetlanych pokazów zdjęć (tak zwany Ken Burns Effect). Aplikacja jest funkcjonalna także od strony technicznej. Wspierane są rozwiązania wielomonitorowe, a także interakcja z zewnętrznymi urządzeniami (czytnikami RFID, panelami dotykowymi czy innymi urządzeniami wejścia), dzięki którym treść na wyświetlaczu może się zmieniać dynamicznie.

Warto dodać, iż dla ułatwienia stworzenia pierwszego projektu, w programie mamy możliwość załadowania przykładowej prezentacji, która instalowana jest wraz z aplikacją. Dzięki niej szybko zorientujemy się w dostępnych w programie opcjach. O wysokiej jakości oprogramowania może świadczyć również lista kilkudziesięciu wiodących producentów przeróżnych dziedzin, wykorzystujących w swojej pracy opisywany program, którą na swojej stronie chwali się producent.

Uwaga!
Nie zapominajmy, iż do całodobowego wyświetlania informacji zazwyczaj potrzebny będzie specjalny wyświetlacz, który przystosowany jest do tak długiej pracy (typowe telewizory domowe najczęściej nie są przystosowane do takiego zastosowania).

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 14 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
FrontFace for Public DisplaysFrontFace for Public Displays 3.9.8
Wersja stabilna
119.19 MB | 2019-05-29

Ilość pobrań: 249 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
FrontFace for Public Displays