w
googluj

Notzy Editor 0.9.1 Beta


Notzy to program, dzięki któremu stworzymy ciekawe, ale raczej proste prezentacje multimedialne. Jego obsługa jest bardzo prosta, a oferowane przy tym możliwości dosyć bogate, przez co możliwe jest uzyskiwanie nietypowych efektów, o które trudno na przykład w popularnym PowerPoincie pakietu Microsoft Office. Notzy to bardzo wygodna w użyciu alternatywa, która świetnie nada się do mniejszych projektów, które użytkownik będzie chciał zrealizować przede wszystkim szybko, a przy tym atrakcyjnie.

Po uruchomieniu programu oczom użytkownika od razu ukazuje się lista propozycji, które można wykorzystać jako szablony do swoich prezentacji. Widoczne na początkowym ekranie pobieranie dodatkowych tematów jest w chwili tworzenia tego tekstu jeszcze niedostępne, jednak najprawdopodobniej od momentu powstania wersji stabilnej programu, będzie to w pełni funkcjonalna opcja, dzięki której rozszerzymy swoją bibliotekę pomocnych szablonów. Wybranie jednego z nich skutkuje automatycznym przejściem do ekranu edycji, na którym możemy uzupełnić treść elementów prezentacji, zmienić ich kolory oraz wzbogacić o dodatkowe efekty przejść czy animacji. Każde z tych ustawień daje nam dostęp co najmniej do kilku różnorodnych propozycji, dzięki czemu tworzone przez nas prezentacje mogą być niepowtarzalne z każdym nowym projektem.

Tworzony przez nas pokaz może być w każdej chwili uruchomiony próbnie w celu testów. Gotowy projekt może zostać zapisany niestety tylko w formacie odczytywanym przez program Notzy. Warto zauważyć, iż producent udostępnia również okrojoną wersję programu, która umożliwia tylko wyświetlanie gotowych dokumentów (brakuje w niej możliwości edycji prezentacji); może okazać się dobrą propozycją dla adresatów tworzonych przez nas pokazów.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji. W pobieranej paczce znajdują się dwie wersje programu - dedykowana Windowsowi 7 oraz 8. Niezależnie od używanego systemu zalecamy korzystać z wersji dla Windowsa 8.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Notzy EditorNotzy Editor 0.9.1 Beta
Wersja rozwojowa
9.54 MB | 2014-11-17

Ilość pobrań: 268 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Notzy Editor