w
googluj

Edraw Mind Map Free 7.9


Edraw Mind Map Free to program umożliwiający tworzenie tak zwanych map myśli, a więc wykresów i diagramów jak najlepiej odzwierciedlających sposób ich zapamiętywania przez użytkownika. Pozwoli to świetnie zobrazować osobiste notatki, dane firmowych analiz czy statystyk. Program jest przy tym bogaty w funkcje, a mimo to przyjazny w użyciu, dzięki czemu tworzenie w nim nowych projektów jest przyjemne i efektywne.

Aby utworzyć nową mapę myśli, wystarczy po uruchomieniu aplikacji rozpocząć nowy projekt i przystąpić do dodawania nowych jego elementów. Odbywa się to poprzez aktywację wybranej funkcje ze wstążki zastępującej standardowy pasek narzędzi, a następnie konkretnych kształtów lub połączeń z wyświetlanego po lewej stronie doku. W pierwszych chwilach korzystania z aplikacji warto skorzystać z dostępnych szablonów, które znacznie przyśpieszą tworzenie pierwszych map oraz dadzą użytkownikowi przykład wykorzystania możliwości aplikacji. Prócz szablonów do naszej dyspozycji pozostają również gotowe projekty, które można edytować, dostosowując je go własnych potrzeb. Do obydwu tych form dostaniemy się z menu, w którym rozpoczynamy nowy projekt.

Interfejs programu został logicznie przemyślany, oferując bezpośredni dostęp do najczęściej używanych opcji (na przykład zmiany kolorystyki całego projektu lub tylko wybranych elementów). Część funkcji dostępnych jest z poziomu menu kontekstowego, które pojawia się na ekranie po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na wybranym elemencie mapy. Ciekawostką jest możliwość skorzystania z kilku motywów kolorystycznych obejmujących interfejs; umożliwi to dostosować program do innych stosowanych narzędzi lub na przykład ustawień monitora, co przełoży się na czytelniejszą prezentację elementów wstążki.
Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Edraw Mind Map FreeEdraw Mind Map Free 7.9
Wersja stabilna
95.4 MB | 2014-12-15

Ilość pobrań: 696 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (0)
Edraw Mind Map Free