w
googluj
pl

Snipaste 1.16.2


Snipaste to rozbudowany program do wykonywania zrzutów ekranu na komputerze. Umożliwia zapisywanie całego pulpitu, wybranych okien lub jedynie zaznaczonych fragmentów. Cechą szczególną jest zaawansowany tryb edycji, który pozwala dokładać do zrzutów odręczne notatki, nakładać inne grafiki, oraz stosować filtry, w tym także zamazywać fragmenty (np. użyć efektu pikselozy, aby ocenzurować wybrane elementy zrzutu).

Obsługa programu jest bardzo prosta. Cześć funkcji dostępnych jest z poziomu ikony na pasku zadań, ale można je obsługiwać również przy pomocy skrótów klawiaturowych. Obsługiwanych jest wiele kombinacji, a wszystkie z nich można dowolnie edytować z poziomu ustawień (do nich również dostaniemy się po kliknięciu na ikonkę na pasku). Część z funkcji (na przykład powiększenie), może być kontrolowanych również myszą – w tym przypadku rolką scrollowania. Opcje programu pozwalają zdecydować o wielu aspektach pracy: formatach zapisu, poziomach przezroczystości w przypadku wklejania dodatkowych elementów do zrzutów, obecności dodatkowych lup, a nawet kolorach interfejsu. Menu programu stanowi jedno z głównych okienek, z którymi często będziemy mieć styczność, aby dostosować działanie do własnych preferencji, dobrze zatem, że jego układ jest czytelny a tłumaczenie na język polski zostało dopracowane.

Na co dzień aplikacja może się automatycznie uruchamiać z systemem i być ciągle dostępna z poziomu paska lub wspomnianych skrótów klawiaturowych. Podczas działania program natychmiastowo reaguje na polecenia użytkownika, nie zajmując przy tym wielu zasobów komputera.

Uwaga!
• Użytkownikom Windowsa XP dedykowany jest TEN plik archiwum.
• Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
SnipasteSnipaste 1.16.2
Wersja stabilna 32-bitowa
10.1 MB | 2018-01-22
Snipaste 1.16.2
Wersja stabilna 64-bitowa
12 MB | 2018-01-22

Ilość pobrań: 292 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Snipaste