w
googluj

ScrnSnap 1.2.4.0


ScrnSnap to nieduży program do wykonywania zrzutów ekranu całego pulpitu, zaznaczonego obszaru lub aktywnego okna. Pozwala zapisywać grafiki w formatach PNG, JPG, BMP, GIF TIF, EMF lub WMF, automatycznie umieszczając w ich nazwach podaną przez nas treść. Dzięki obsłudze przy pomocy skrótu klawiszowego, program można łatwo aktywować, nawet wówczas, kiedy jest zminimalizowany (skrót klawiaturowy można ręcznie edytować, by dopasować go do naszych upodobań lub uniknąć kolizji z innym oprogramowaniem).

Program nie jest przeznaczony dla entuzjastów rozbudowanej funkcjonalności. Choć rozwijane z menu opcje wydają się, jak na tak niewielki program, bardzo liczne, w praktyce mamy do czynienia z dopracowanym, ale podstawowym w możliwościach programem, dzięki któremu skutecznie i szybko stworzymy proste zrzuty ekranu. Pochwały należą się tutaj nie tylko za samą obsługę, ale także stabilność pracy i szybkość działania. Ustawienia programu umożliwiają dostosowanie aplikacji do naszych potrzeb w kilku aspektach. Przede wszystkim dostępne jest automatyczne uruchamianie programu wraz ze startem systemu operacyjnego, ale również ustalanie niektórych detali wizualnych, na przykład styl linii podczas zaznaczania obszaru do wykonania zrzutu ekranu.

W razie ewentualnych problemów z obsługą aplikacji, dostępna jest instrukcja obsługi, która zapisana w formacie pliku tekstowego, znajduje się w tym samym folderze, co sam program. Możliwe jest jednak uruchomienie tego pliku bezpośrednio z programu, korzystając z menu pomocy.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
ScrnSnapScrnSnap 1.2.4.0
Wersja stabilna
0.19 MB | 2015-06-16

Ilość pobrań: 141 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
ScrnSnap