w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 394
Wszystkich postów: 938507
Wszystkich tematów: 138724

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7811 dni

Zoolz 2.2.13.600


Zoolz to przyjazne narzędzie, które pozwala na backup danych w internetowej chmurze. Jest ciekawą propozycją ze względu na wprowadzone przez producenta opcje bezpieczeństwa plików użytkownika. Cały proces tworzenia archiwów jest uproszczony do minimum, ale opcje programu pozwalają na konfigurację narzędzia na licznych płaszczyznach.

Programem powinny zainteresować się osoby, którym, w przypadku narzędzia do archiwizacji danych, zależy głównie na kilku aspektach. Przede wszystkim wygodzie, bowiem aplikacja prezentuje bardzo przyjazny użytkownikowi interfejs, dzięki czemu dokonywanie kolejnych synchronizacji jest dziecinnie proste. Po drugie, jeśli kluczowe jest dla nas bezpieczeństwo, ponieważ producent korzysta z nowoczesnych technik zarówno samej archiwizacji, jak i szyfrowania danych podczas przesyłu plików. Dodatkowym plusem dla osób, które zdecydują się na zakup nielimitowanego pakietu (który w porównaniu z rozwiązaniami konkurencji jest stosunkowo tani) jest fakt, iż otrzymujemy wówczas do dyspozycji nieograniczony transfer oraz nielimitowaną przestrzeń dyskową.

Zoolz może okazać się programem szczególnie przydatnym na przykład fotografom, dzięki temu, iż przeglądarka plików online rozpoznaje niezbędne profesjonalistom pliki RAW oraz umożliwia ich podgląd, co nie zawsze wspierane jest przez rozwiązania innych producentów. Warto dodać, iż aplikacja współpracuje nie tylko z fizycznymi, ale także sieciowymi dyskami naszych komputerów. Ciekawą opcją jest możliwość archiwizacji całego komputera, co okaże się przydatne na przykład w przypadku zmiany sprzętu, z którego korzystamy.

Ograniczenia!
Edycja trial ograniczona jest działaniem do 14 dni oraz ilością udostępnionego miejsca na dane do 50GB. Wprowadzone jest także ograniczenie dotyczące ilości obsługiwanych formatów plików.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
ZoolzZoolz 2.2.13.600
Wersja stabilna
11.98 MB | 2022-09-28

Ilość pobrań: 159 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Zoolz