w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 160
Wszystkich postów: 904076
Wszystkich tematów: 127434

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6375 dni

Cyotek CopyTools 1.0.4.5 Build 215


Cyotek CopyTools to rozbudowany program pozwalający na przeprowadzanie backupu danych na wiele sposobów. Dostępne jest proste kopiowanie, ale też przenoszenie, synchronizacja czy archiwizacja w formie pakowania danych do pliku archiwum. Program posiada bardzo bogatą listę ustawień, która pozwala dostosować harmonogram i sposób backupu do potrzeb każdego, nawet wymagającego użytkownika.

Choć program wydaje się niepozorny, oferuje naprawdę sporo opcji dotyczących planowania procesu archiwizacji danych. Użytkownik ma możliwość stworzenia wielu profili, z których każdy zajmować się może wieloma ścieżkami, w których znajdują się ważne pliki. Co więcej, nie tylko odczyt może odbywać się z wielu lokalizacji, ale zapis również. Możliwe jest także bardzo szczegółowe zdefiniowanie momentów, kiedy backup ma się odbywać. Program pozwala na przykład na jego wykonywanie bezpośrednio przed zamknięciem systemu operacyjnego lub kiedy zostanie wykryty podłączony zewnętrzny dysk twardy (jeśli chcemy wykonać backup na jego partycję).

Na uwagę zasługuje również długa lista ustawień dotyczących typów plików, które mają podlegać kopiowaniu lub przenoszeniu w ramach tworzenia kopii zapasowej. Cyotek CopyTools umożliwia stworzenie listy wyjątków, zarówno konkretnych dokumentów, jak i całych grup, dzięki możliwości wykluczenia wszystkich plików o danym rozszerzeniu.

W razie potrzeby z pomocą przychodzi udostępniona przez producenta dopracowana dokumentacja, która pomoże wyjaśnić funkcjonowanie aplikacji.

Wymagania!
Do poprawnego funkcjonowania oprogramowania konieczne jest zainstalowanie pakietu .NET Framework w wersji co najmniej 4.0.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Cyotek CopyToolsCyotek CopyTools 1.0.4.5 Build 215
Wersja stabilna
2.36 MB | 2018-07-24

Ilość pobrań: 134 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Cyotek CopyTools