w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 129
Wszystkich postów: 904076
Wszystkich tematów: 127434

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6375 dni

CloudBacko Pro 3.5,0,1


CloudBacko Pro to rozbudowany program zarządzający backupem danych z naszego komputera, który, ze względu na bogatą funkcjonalność i rozwinięcie odpowiednich modułów, może być wykorzystywany również na serwerach. Pozwala na zgrywanie danych do niemal dowolnego źródła; między innymi do rozwiązań "chmurowych", takich jak Dysk Google, czy Dropbox, z wykorzystaniem protokołu FTP lub SFTP na serwer oraz na dowolne urządzenie zewnętrzne USB. Charakteryzuje się prostą obsługą i ciekawym interfejsem, który przypomina ten znany z rozwiązania Microsoft Design Language, mimo, iż jest aplikacją desktopową dostępną również na starsze, niż Windows 8, systemy.

Program cechuje się wysokim bezpieczeństwem przeprowadzanych operacji, zarówno podczas zgrywania danych z serwerów, baz danych, stacji roboczych czy maszyn wirtualnych. Producent chwali się 256-bitowim kluczem szyfrującym, który nawet dla superkomputerów nie jest do złamania w rozsądnym czasie. Warto dodać, iż aplikacja może działać w tle, wykrywając obciążenie procesora i ruchu sieciowego, dzięki czemu potrafi wstrzymać swoje działanie, by oddać moc obliczeniową komputera użytkownikowi.

Uwaga!
Producent udostępnia również wersję Lite, która pozbawiona jest rozwiązań dedykowanych serwerom, wobec czego może okazać się wystarczającą wersją do zastosowania na stacjach roboczych.

Ograniczenia!
Edycja trial ograniczona jest do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
CloudBacko ProCloudBacko Pro 3.5,0,1
Wersja stabilna
251.77 MB | 2018-10-26

Ilość pobrań: 86 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
CloudBacko Pro