w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 248
Wszystkich postów: 904354
Wszystkich tematów: 127535

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6562 dni
pl

EaseUS Todo PCTrans 12.2.0


EaseUS Todo PCTrans to proste w obsłudze narzędzie, które pozwala na przesyłanie danych pomiędzy komputerami znajdującymi się w obrębie tej samej sieci (zarówno LAN, jak i bezprzewodowej). W zamyśle program powstał dla osób migrujących z jednego komputera na drugi, również pomiędzy różnymi systemami operacyjnymi Windows. Wystarczy zainstalować aplikację na obydwu komputerach, połączyć je, a następnie przystąpić do procesu zgrywania danych.

Istotnym na tym etapie elementem jest konieczność zaakceptowania wyjątku w systemowej zaporze, aby umożliwić komputerom komunikację. Przy pierwszym uruchomieniu programu, system powinien wyświetlić odpowiedni monit. Może się jednak zdarzyć, iż skorygowanie ustawień systemowego Firewalla nie wystarczy i będziemy musieli również zagłębić się w konfigurację naszego programu antywirusowego. W większości wypadków jednak nie będzie to konieczne, wobec czego warto spróbować skorzystać z programu, a dopiero w razie ewentualnych problemów szukać ich przyczyny na polu związanym z bezpieczeństwem i ograniczeniami połączeń sieciowych wprowadzanymi przez programy trzecie.

Warto zwrócić uwagę na godne pochwały podejście producenta do klienta. Mimo, iż program dystrybuowany jest na bazie darmowej licencji, w razie potrzeby, użytkownik ma do dyspozycji czat na żywo oraz serwis pomocy, które dostępne są 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Mogą okazać się one przydatne w przypadku rozwiązywania problemów z programem lub chęcią zasięgnięcia informacji odnośnie bardziej funkcjonalnych, płatnych edycji tego oprogramowania.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
EaseUS Todo PCTransEaseUS Todo PCTrans 12.2.0
Wersja stabilna
28.11 MB | 2020-11-26

Ilość pobrań: 331 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
EaseUS Todo PCTrans