w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 131
Wszystkich postów: 904076
Wszystkich tematów: 127434

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6371 dni

AOMEI OneKey Recovery 1.6.2.0


AOMEI OneKey Recovery to program, przy pomocy którego utworzymy kopię zapasową systemu operacyjnego na osobnej, utworzonej w tym celu partycji dysku. Dzięki temu, w razie poważnej awarii Windowsa, do naszej dyspozycji pozostanie przywrócenie ustawień, plików oraz programów, które zainstalowane były na komputerze w chwili wykonywania backupu. Dużym plusem programu jest jego prosta obsługa oraz brak zaawansowanych opcji, które niepotrzebnie komplikowałyby konfigurację początkującym użytkownikom.

Cały proces tworzenia nowej kopii zapasowej systemu został zorganizowany z wykorzystaniem wygodnego kreatora, który w kliku krokach przeprowadza nas przez kolejne opcje. Wykorzystano w nim czytelne grafiki, a nie tylko polecenie tekstowe, przez co program nie tylko zyskuje na atrakcyjności interfejsu, ale również zachęca do skorzystania z jego funkcji osoby, które wykorzystują go po raz pierwszy. W kolejnych krokach, AOMEI OneKey Recovery prosi użytkownika o wskazanie partycji, na której znajduje się system, a następnie przedstawia strukturę dysku po zakończeniu procesu tworzenia backupu.

Wykonaną już kopię zapasową możemy przywrócić z poziomu programu, a w przypadku awarii systemu, z odpowiedniego menu podczas uruchamiania komputera (odpowiednia opcja w BIOS-ie lub pozycja na liście w przypadku korzystania z Windowsa serii 8, a co za tym idzie, nowego menadżera uruchamiania systemu). W przypadku jakichkolwiek problemów z obsługą programu, warto zajrzeć do instrukcji obsługi online (można ją włączyć z poziomu menu w aplikacji), która jest czytelna i ilustrowana, zatem powinna szybko rozwiązać ewentualne trudności.
Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.1 (10 głosów)

Strefa Download programu
AOMEI OneKey RecoveryAOMEI OneKey Recovery 1.6.2.0
Wersja stabilna
18.11 MB | 2017-12-25

Ilość pobrań: 1605 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (1)
AOMEI OneKey Recovery
avatararrow
~AAA | 2016.07.06 18:41
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
AOMEI OneKey Recovery 1.5.0.0 wydaje się być ostatnią wersją darmową. Pojawiła się dziś (6 lipca 2016) wprawdzie wersja 1.6.0.0, ale opatrzona objaśnieniem:
Version 1.6 (06-29-2016)
Download v1.6 (Size: 25.10MB)
Upgrade AOMEI OneKey Recovery freeware to charged software
http://www.backup-utility.com/onekey/changelog.html#v1.5
Link do pobrania tej wersji, gdy to piszę, jeszcze nie działa.
AOMEI OneKey Recovery 1.5.0.0